Právě vysíláme

ALVARO SOLER a jeho latinské rytmy opět v Praze!

5. září 2018 8:10
ALVARO SOLER a jeho latinské rytmy opět v Praze!

Španělský zpěvák Alvaro Soler se po dvou loňských vyprodaných koncertech ve Foru Karlín vrací 7. května 2019 do České republiky! Tentokrát si se svými latinskými rytmy a chystanou deskou Mar De Colores, na které se nachází i letní hit La Cintura, troufne na pražskou Tipsport Arénu. Prodej vstupenek bude zahájen ve středu 5. září v 10:00 hodin. Vstupenky na stání (890 Kč) je možné zakoupit na webu fource.cz, GoOut.cz a v sítích TicketPortal a TicketMaster. Vstupenky na sezení pak pořídíte v síti TicketPortal a TicketMaster v cenovém rozmezí 790 – 1 290 Kč.

Sedmadvacetiletý zpěvák se narodil v Barceloně španělské matce a německému otci. Ve svých deseti letech se přestěhoval do Tokia, kde se naučil zpívat. Po absolvování studií a návratu do Evropy si v roce 2010 se svým bratrem založil indie popovou kapelu Urban Lights, se kterou se ve španělské talentové soutěži probojoval až do finále. O čtyři roky později kapelu opustil, přestěhoval se do Berlína a vydal se na sólovou dráhu.

Německu nahrál i své debutové album Eterno Agosto, které bodovalo napříč celou Evropou a doputovalo na první místo polské, italské i švýcarské hitparády. Deska obsahovala průlomový singl El Mismo Sol a hitovku Sofia, která má na YouTube téměř půl miliardy zhlédnutí a na níž se podílela i Jennifer Lopez.

Letos v září Soler chystá druhou studiovku Mar De Colores s letní hymnou La Cintura a speciálním tanečkem, který diváky na svém YouTubovém kanále, jenž odebírá více než dva miliony fanoušků, naučí přímo Soler. K desce a singlu dodává: „Chci, aby se lidé při poslechu mé desky bavili. Singl La Cintura je o tom, že by všichni měli mluvit o svých nedokonalostech. Já osobně jsem otřesný tanečník. Naučit se ten taneček pro mě bylo hrozně náročné, chtěl jsem ale inspirovat ostatní, aby se nebáli překonávat překážky.“

Vstupenky a více informací ZDE.

Událost na Facebooku.

Zdroj: YouTube

Zpěvačka Von zhudebnila svůj orgasmus

Články, které by tě mohly zajímat