Právě vysíláme

DJské duo GALANTIS se představí v Brně!

2. května 2019 9:00
DJské duo GALANTIS se představí v Brně!

V sobotu 1. června 2019 vystoupí v brněnské Zoner Boby Hall švédské DJské duo Galantis, známé svými největšími hity jako jsou Runaway(U & I), Peanut Butter Jelly nebo No Money.

Švédské duo DJů Christiana Karlssona a Linuse Eklöwa působí pod projektem Galantis od roku 2012, mají za sebou dvě studiová alba a také nominaci na ceny Grammy. Se svojí show tvořenou doprovodem na bicí a midi kontrolery procestovali nespočet států po celém světě.

S touto show zavítají i do moderní brněnské haly Zoner Boby Hall, která je svou jedinečností a komplexností ideální volbou pro tento skvělý zážitek v podání Galantis.

Support DJs: Matamar z Dance eXXtravaganza Evropy 2, Angry Beats, Sedliv, Mejsi, Bon Finix, Domez, Sasha Vee, Shefa a Lyam.

www.wearegalantis.com

Cena vstupenek od 1. května 2019: základní – 990 Kč, V. I. P. GOLD – 1 690 Kč a V. I. P. DIAMOND – 2 990 Kč

V. I. P. GOLD – vlastní vstup na akci, V. I. P. prostor na levém balkoně, vlastní bar (omezený počet vstupenek)

V. I. P. DIAMOND – vlastní vstup na akci, V. I. P. prostor na pravém balkoně, vlastní bar s konzumací alkoholických i nealkoholických nápojů zdarma (omezený počet vstupenek)

Vstup na akci je povolen pouze osobám starším 15let. Mladším 15let je vstup povolen pouze v doprovodu zákonného zástupce!

Články, které by tě mohly zajímat