Právě vysíláme

ED SHEERAN poslal české fanynce nádherný vzkaz. A to díky vítězi naší soutěže MARKOVI!

11. července 2019 8:00
ED SHEERAN poslal české fanynce nádherný vzkaz. A to díky vítězi naší soutěže MARKOVI!

Když tým Evropy 2 na svém Facebooku vyhlašoval soutěž o osobní setkání s Edem Sheeranem, nikdo netušil, jaká skvělá věc se díky tomu stane. Výherce soutěže Marek totiž dokázal, jak velké má srdce a díky němu si výhru mohla alespoň trochu užít i další soutěžící Aneta!

Před Edovými pražskými koncerty jsme na Facebooku uspořádali soutěž o meet & greet. Pravidla byla následující: „Natoč krátké video, ve kterém ukážeš, jak velký jsi fanoušek Eda a my pak vybereme to nejoriginálnější.“

Jelikož samozřejmě spousta fandů touží po tom, se s Edem setkat, přišlo nám soutěžních videí opravdu mnoho. Dvě z nich nás ovšem svým obsahem velmi zaujala a před námi bylo velké dilema, kdo se stane vítězem.

Jedním z kandidátů byl Marek, jenž umí nádherně zpívat a do soutěže poslal nahrávku, ve které Edovi věnuje píseň. Další skvělé video nám poslala Aneta, která si na pražský Sheeranův koncert koupila lístek, ale kvůli zdravotním komplikacím ho byla bohužel nucena prodat.

Zástupci našeho social týmu se rozhodli, že nejlepší nahrávku zaslal do soutěže Marek, a proto si setkání se svým oblíbencem rozhodně zaslouží. Protože jsme ovšem na Anetu nechtěli zapomenout a setkání s Edem bylo pro dvě osoby, zeptali jsme se Marka, zda by právě Anetu nechtěl vzít s sebou.

Na soutěžní videa Marka i Anety se můžete podívat ZDE!

 

Marek se ukázal jako pravý gentleman a souhlasil. Nakonec s sebou však z organizačních důvodů vzít Anetu nemohl, a tak na koncert vyrazil s maminkou. Na Anetu však tento sympaťák rozhodně nezapomněl a natočil pro ni vzkaz přímo od Eda Sheerana!

„Ahoj Evropo 2. Ještě jednou bych chtěl moc poděkovat za umožnění setkání s Edem Sheeranem. Byla to pro mě obrovská čest a zásadní okamžik. Nemít možnost vzít s sebou slečnu Anetu, která kvůli nemoci nemohla na koncert, bylo těžké i pro mě, byť jí vůbec neznám. Času jsme dostali minimum a zároveň byl přísný zákaz natáčení, ale já na ní myslel a Edovi o všem řekl. Chtěl jsem jí natočit krátký pozdrav, ale myslel jsem, že kvůli zákazu to nepůjde. Povedlo se,“ napsal nám Marek s tím, že se mu podařilo s Anetou zkontaktovat a video jí poslal.

Aneta samozřejmě něco takového nečekala a Markovi je za vzkaz od Eda neskutečně vděčná. Díky němu se totiž může chlubit tím, že jí ve videu pozdravil samotný Ed Sheeran!

Marku, moc děkujeme! Jsi frajer a tímto gestem jsi nám dokázal, že jsme jako výherce naší soutěže vybrali opravdu toho pravého!

Vzkaz pro Anetu od Eda Sheerana:

 

 

Články, které by tě mohly zajímat