Právě vysíláme

Eva Burešová hostem InstaCallu Evropy 2: Ukázala nového přítele a přiznala, jaký je Marek Lambora kolega

27. ledna 2021 12:10
Eva Burešová hostem InstaCallu Evropy 2: Ukázala nového přítele a přiznala, jaký je Marek Lambora kolega

InstaCall Evropy 2 měl opravdu báječného hosta. Pozvání Ondry s Petrem totiž přijala nejoblíbenější herečka současnosti, Eva Burešová!

Zpěvačka, herečka, hvězda seriálu Slunečná a maminka Eva byla hostem InstaCallu Evropy 2 a na Instagramu si popovídala s Ondrou Urbanem a Petrem Říbalem. V rozhovoru pak prozradila mnoho zajímavých věcí, a dokonce ukázala i nového přítele.

Evu momentálně nejvíce zaměstnává seriál Slunečná, který se těší velké divácké oblibě. Jak to ovšem s její postavou Týny dopadne? To zatím sympatická herečka neví. Tak jako většina fanoušků seriálu, i ona však doufá v happy end a přála by si natočit svatbu.

Další hvězdou seriálu je Marek Lambora, který je rovněž u divaček velmi oblíbený a řada fanoušků se domnívá, že EvaMarkem tvoří pár i ve skutečnosti. To však právě Eva v InstaCallu popřela a dodala, že Marek je pouze její skvělý kolega a kamarád, se kterým je na place ohromná legrace.

I v soukromí se ovšem půvabné tmavovlásce daří. Eva má totiž nového přítele, kterým je kuchař a porotce soutěže MasterChefPřemek Forejt. A pozor, i on se stal na malou součástí InstaCallu Evropy 2 a moderátorům s humorem odpověděl na otázku, zda s Evou používají stejný šampón.

Chystá se Eva Burešová vydat vlastní CD? Jaká je momentálně její nejoblíbenější píseň? Jak dlouho se učí texty? Podívejte se na celý InstaCall Evropy 2.

Články, které by tě mohly zajímat