Právě vysíláme

Evropa 2 Raw: Gigi D’Agostino chce ještě jeden tanec, LilHuddy vydává kytarovou desku a PinkPantheress odkrývá tvář

22. září 2021 13:01
Evropa 2 Raw: Gigi D’Agostino chce ještě jeden tanec, LilHuddy vydává kytarovou desku a PinkPantheress odkrývá tvář

Evropa 2 Raw, to je top 50 nejnovějších singlů, které právě vyšly. Poslouchej syrovou muziku, ještě než ji provaří rádia. V appce Evropy 2, na našem webu, v playlistu na Spotify a v Youradiu. Každý týden přidáváme 10 nových skladeb.

Chcete konzumovat zaručeně nejčerstvější hudbu? Mít přehled o nových skladbách v momentě, kdy vyjdou? Webové rádio Evropy 2 s názvem Raw hraje ty nejnovější pecky! Každý týden deset žhavých novinek v playlistu celkem padesáti aktuálních hitů – to je Raw Evropy 2.

Jaké novinky pro vás máme tento týden?

Německý producent Frans Zimmer, kterého svět taneční hudby zná pod pseudonymem Alle Farben, vydává singl Alright s hostující zpěvačkou Kiddo. Na živých vystoupeních hraje DJ Alle Farben electro house, deep house nebo techno, ale věnuje se i chilloutové hudbě. Rádiový éter si podmanil už dříve – hity Fading, Little Hollywood, Please Tell Rosie nebo She Moves (Far Away).

Italský producent Gigi D’Agostino se proslavil už v 90. letech zejména hitem La Passion a před třemi lety se na scénu vrátil s projektem Dynoro a hitem In My Mind. Teď vydává novinku One More Dance. Její tempo je ale celkem pomalé…

Americký zpěvák, herec a influencer Chase Hudson, vystupující pod pseudonymem LilHuddy právě vydává debutové album Teenage Heartbreak. Album obsahuje už dříve vydané singly 21st Century Vampire, The Eulogy Of You And Me, America’s Sweetheart a Don’t Freak Out, a taky osm zbrusu nových písní. Mezi nimi figuruje i song Partycrasher. Celé album je plné power punku inspirovaného životem dospívajícího umělce v době internetu. „Celé album dokonale reprezentuje to, kým jsem jako umělec a doufám, že se prostřednictvím každé písně budu moci spojit se svými fanoušky na hlubší úrovni. Děkuji všem, kteří nás v průběhu tvorby podporovali. Tohle je jen začátek!“ slibuje devatenáctiletý zpěvák.

Německý písničkář a zpěvák Nico Wellenbrink, známější spíše jako Nico Santos, se proslavil především hitem Rooftop z roku 2017. Nyní představuje singl Would I Lie To You, která sice začíná velmi tiše a rozvážně, nakonec se ale vyvine v taneční track. „Je to první pozitivní lovesong, který jsem kdy napsal,“ přiznal zpěvák. „Věřím, že když začnete nový vztah, měli byste se oba pokusit proměnit vše negativní z minulosti v něco pozitivního pro současnost. To je přesně myšlenka této písně,“ dodává interpret o prvním singlu z nadcházejícího alba.

Ofenbach jsou továrna na hity! Sérii úspěšných singlů rámovanou debutem Be Mine a zatím posledním Wasted Love hodlají francouzští producenti protáhnout o další hit a nabízejí euforickou hymnu, ve které jim sekunduje britská zpěvačka Ella Henderson.

Pokud sledujete žebříčky nejpřehrávanějších nahrávek v digitálních službách, jsme si jistí, že jste na Life Goes On už narazili. Aktuálně je singl amerického zpěváka, skladatele, herce a také komika Olivera Tree Nickella mezi třiceti nejatraktivnějšími skladbami na světě v obou zmíněných platformách. Oliver Tree se hudebně pohybuje napříč různými žánry, nejnověji si libuje v trapových beatech, které propojuje s hudbou ovlivněnou devadesátými léty.

Za pseudonymem PinkPantheress se skrývá sotva dvacetiletá dívka z anglického lázeňského města Bath. Svou identitu dlouho tajila a hudební pokusy publikovala anonymně bez povšimnutí ostatních na sociální síti TikTok. Ke zlomu došlo v březnu, kdy na svůj profil přidala nahrávku Break If Off s vypůjčeným hudebním základem z drum’n’bassové instrumentálky Circles, kterou v devadesátých letech vydal producent Adam F. Experimentálně popová skladba o bolestech srdce se stala virálním hitem a strhla na PinkPantheress pozornost uživatelů TikToku i médií. Její hudební pokusy začaly na sociálních sítích sdílet slavné celebrity v čele s Lizzo a Bellou Poarch, přesto si dívka s africkými kořeny dlouho udržovala odstup a stále zůstávala záhadou. Až nyní s novinkou Just For Me zveřejnila první fotografie, poskytla několik rozhovorů a natočila jednoduchý videoklip.

 

Tady jsou novinky pro tento týden:

  • Alle Farben feat. Kiddo – Alright
  • Drake feat. Future & Young Thug – Way 2 Sexy
  • Gigi D’Agostino feat. Marnik & Luca Noise – One More Dance
  • Rey Soul feat. Will.I.Am & Nile Rodgers – Pull Up
  • LilHuddy – Partycrasher
  • Mimi Webb – 24/5
  • Nico Santos – Would I Lie To You
  • Ofenbach feat. Ella Henderson – Hurricane
  • Oliver Tree – Life Goes On
  • PinkPantheress – Just For Me

 

Tu nejčerstvější hudbu, která právě vyšla, najdeš
na webu Evropy 2 v záložce webového rádia Evropa 2 Raw,
v mobilní appce Evropy 2,
na Youradio
i na Spotify.

 

Články, které by tě mohly zajímat