Právě vysíláme

Evropa 2 uvádí – Kungs poprvé v České republice!

14. prosince 2017 14:10
Evropa 2 uvádí – Kungs poprvé v České republice!

Lupen jako vánoční dárek? Tomu říkáme plán. ?

Kungs (aka Valentin Brunel) se představí ve své premiéře už 29. března v pražském Fóru Karlín. Společně s ním vystoupí další nizozemští DJ´s – Dante Klein, LVNDSCAPE a dvě české krásky DJ Rita a Lady A.

Vstupenky zakoupíte ZDE .

 

Kungs, francouzský DJ a producent, patřící bezesporu k nastupující generaci nadějných producentů, měl k hudbě blízko už odmalička. Po neoficiálních remixech pobláznil celý svět na jaře roku 2016 songem This Girl, na kterém se podílelo australské funkové seskupení Cookin´on 3 Burners. S tímto, v současné době již notoricky známým songem, rychle obsadil přední příčky světových hitparád.

Jen o pár měsíců později přišel další producentský počin v podobě úspěšného songu Don´t You Know, kde mu s vokály pomohl Brit Jamie N Commons a Kungs se tak zařadil mezi definitivně ostře sledované nováčky na DJské a producentské scéně.

V listopadu 2016 vydal své debutové album LAYERS, oceněné jako diamantové na poli mezinárodním, v čele se songem I Feeel So Bad.

Vítězství ve francouzských Grammy za nejlepší elektronicko/taneční album roku a jeho mistrovské producentské počiny mu zajistily vystupování po boku takových hvězd elektronické hudby, jakými jsou například David Guetta nebo The Chainsmokers.

Tento dvacetiletý mladíček, sázející ve své tvorbě na melodický sound, houpavý taneční beat a vokály, si odbyde českou premiéru už v březnu v pražském Fóru Karlín, tak si to nenechte ujít!

Jako support se představí nizozemský DJ/producent Dante Klein, který vstoupil do podvědomí fanoušků elektronické hudby především díky songu Let Me Hold You (Turn Me On). Zahrál si na takových festivalech, jakými jsou Tomorrowland v Belgii, Sunrise Festival v Polsku nebo Ushuaïa na Ibize.

Jako další zahraniční DJ a producent vystoupí LVNDSCAPE (NL). Jeho mixy dosahují na SoundCloudu více jak milion přehrání. Singl Bob Marley feat. LVNDSCAPE & Bolier „Is This Love“ se stal skutečným hitem a ve Spotify se pyšní více než 26 miliony přehrání. V Anglii se dostal do TOP 5 na iTunes a Shazamu.

Českou republiku zastoupí dvě krásné DJky – DJ Lady A a DJ RITA.

Články, které by tě mohly zajímat