Právě vysíláme

Exkluzivně JEN na Evropě 2: ATMO MUSIC vydali nový singl VLNY a to rovnou i s videoklipem! Mrkni!

30. ledna 2017 17:00
Exkluzivně JEN na Evropě 2: ATMO MUSIC vydali nový singl VLNY a to rovnou i s videoklipem! Mrkni!

Liberecká dvojice loni vydala desku Sen. Její druhé album obsahovalo hity Ráno a Valerie a též nečekanou spolupráci s písničkářem Thomem Artwayem ve skladbě So Down. S nahrávkou duo slavilo úspěch hlavně u internetové generace, vždyť klipy Valerie a zejména Ráno patřily k nejsledovanějším na českém YouTube. Ráno nasbíralo deset a půl milionu zhlédnutí a patří k největším česko-slovenským […]

Liberecká dvojice loni vydala desku Sen. Její druhé album obsahovalo hity Ráno a Valerie a též nečekanou spolupráci s písničkářem Thomem Artwayem ve skladbě So Down. S nahrávkou duo slavilo úspěch hlavně u internetové generace, vždyť klipy Valerie a zejména Ráno patřily k nejsledovanějším na českém YouTube. Ráno nasbíralo deset a půl milionu zhlédnutí a patří k největším česko-slovenským hitům posledních let.

Singlem Vlny vstupují Atmo Music do roku 2017, zároveň jím otevírají novou kapitolu. Skladba má nepochybně hitové ambice a tomu odpovídá i video. Klip se opět točil v produkci Forward Creatives pod řežijním dohledem ZDNK SPSK.

Články, které by tě mohly zajímat