Právě vysíláme

Filmová premiéra s EVROPOU 2: PŘES PRSTY! Protagonisté filmu budou i hosty čtvrteční AFTERPARTY s LIBOREM BOUČKEM od 9:00 hodin.

28. srpna 2019 16:00
Filmová premiéra s EVROPOU 2: PŘES PRSTY! Protagonisté filmu budou i hosty čtvrteční AFTERPARTY s LIBOREM BOUČKEM od 9:00 hodin.

V kinech s Evropou 2 od čtvrtka 29. srpna 2019.

Nová komedie Petra Kolečka (režiséra seriálu Most) o lásce pod volejbalovou sítí a hlavně o tom, že člověk sice udělá hodně chyb, ale přesto vždycky přijde od života nová šance.

Příběh filmu Přes prsty se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) jsou parťačky, které beach volejbalu obětují všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem (Vojtěch Dyk) chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy… Všechno ale stejně nakonec zamotá Jíra, svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí (Jiří Langmajer).

Dale hrají Jakub Prachař, Zdena Hadrbolcová, Radka Pavlovčinová, Kristína Greppelová, Marek Taclík, Leoš Noha nebo Igor Chmela.

K filmu nazpíval vynikající song Tvůj svět zpěvák Marcell s Lucií Bílou a ten živě zahraje i ve studiu Evropy 2. Laďte Afterparty s Liborem Boučkem ve čtvrtek 29. srpna 2019 od 9:00 hodin!

Více informací o filmu včetně fotek najdete na: www.cinemart.cz/filmy/pres-prsty.

Články, které by tě mohly zajímat