Právě vysíláme

Hostem Summer Party bude dnes Richard Krajčo! Letní mejdan si nenechte ujít ve 20:00 hodin

16. července 2021 10:18
Hostem Summer Party bude dnes Richard Krajčo! Letní mejdan si nenechte ujít ve 20:00 hodin

Vyletněné rozhovory s ještě vyletněnějšími hosty a spousta muziky pro vaše páteční mejdany! To je Summer Party na Evropě 2, tentokrát s Richardem Krajčem.

Tři hodiny hudby a povídání v režii Pavla CejnaraOndry Vodného a hudebního hosta. Na téma letních party si s Pájou Cejnarem bude dnes povídat Richard Krajčo.

 

 

Party mix Ondry Vodného

Kromě rozhovoru se můžete těšit na i speciální summer party mix pod taktovkou Ondry Vodného. Tenhle pátek odstartuje zbrusu nový remix Davida Guetty. Song od Shouse si zamilujete. Třicetiminutovku songů z rádia Evropa 2 v půlhodinovém remixu zakončí Robin Schulz, který se tento týden pochlubil, že drží více jak 400 zlatých a platinových desek za svoje hity z celého světa!

Bootleg bude dnes v režii Rihanny, která tento týden demonstrovala spolu s dalšími hvězdami na Kubě. Se svým songem Where Have You Been bořila pravidelně akce rádia Evropa 2 a remix tohoto songu dokázal vždy roztančit parket. Dokáže to i jeho nová verze, kterou jsme namíchali do páteční Summer Party v rámci bootlegu týdne?

Záznam dnešního party mixu spolu s novým bootlegem týdne najdete zítra v 9.00 na našem webu.

Na Summer Party Evropy 2 se můžete těšit každý pátek od 20:00 do 23:00 hodin pokaždé s jiným hostem na stejné téma: Summer Party!

 

Články, které by tě mohly zajímat