Právě vysíláme

Hudební a kulturní tipy Evropy 2: Kam tento týden vyrazíte vy?

4. dubna 2019 12:00
Hudební a kulturní tipy Evropy 2: Kam tento týden vyrazíte vy?

Apríl už je za námi a nyní je čas na seriózní hudební a kulturní akce! Tento týden pro vás máme modelingové castingy, taneční soutěž, skvělý koncert Sebastiana a unikátní festival asijského jídla na smíchovské náplavce. Kterou z těchto akcí si zvolíte vy?

Schwarzkopf Elite Model Look – castingy

  • Pátek 5. dubna, OC Futurum, Ostrava, od 15:00 hodin
  • Sobota 6. dubna, Galerie Šantovka, Olomouc, od 15:00 hodin
  • Neděle 7. dubna, OC Olympia, Brno, od 15:00 hodin
  • Pondělí 8. dubna, Citypark, Jihlava, od 15:00 hodin
  • Úterý 9. dubna, IGY Centrum, České Budějovice, od 15:00 hodin
  • Středa 10. dubna, OC Futurum, Kolín, od 15:00 hodin
  • Čtvrtek 11. dubna, Galerie Teplice, Teplice, od 15:00 hodin

Castingy do prestižní modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pokračují! Pokud tedy toužíte po kariéře v modelingu nebo jen chcete zažít skvělou kulturní událost, dorazte do obchodních center po celé České republice a i vy se můžete stát novou tváří světoznámé značky. Kompletní rozvrh najdete níže – hodně štěstí!

Elite Model Look Casting

 

Escalate Taneční skupina roku Tour 2019

  • Sobota 6. března, Sportovní hala Euronics, Zlín, od 9:00 hodin
  • Neděle 7. března, Sportovní hala Stars, Třinec, od 9:00 hodin

Escalate Taneční skupina roku Tour tento týden zavítá do Zlína a do Třince! Pokud jste členem či členkou taneční skupiny a myslíte si, že máte na to se stát regionálními mistry, přijďte ukázat váš talent před profesionální porotou, narvanou halou, a skvělým moderátorem, Ondrou Vodným. Neváhejte a přijďte zažít tuto skvělou událost na vlastní oči!

Tanecniskupinaroku

 

Asia Food Fest

Sobota 6. března, Smíchovská náplavka, Praha, od 10:00 hodin do 19:00 hodin

Máte rádi asijské jídlo? Pokud ano, tak máme pro vás výbornou zprávu: na smíchovské náplavce v Praze se tuto sobotu uskuteční Asia Food Fest, kde se milovníci asijských pokrmů budou cítit jako v sedmém nebi. V sobotu ráno se u břehu Vltavy objeví několik stánků, již budou nabízet variaci těch nejlepších asijských jídel, které si můžete představit. Pokud vyjde i počasí, bude se jednat o zkrátka nezapomenutelnou záležitost!

Asia Food Fest

Asia Food Fest

 

Sebastian – Rub a líc Tour 2019

Středa 10. dubna, klub Roxy, Praha, od 19:00 hodin

A je to tady: Sebastian tento týden v rámci svého Rub a líc Tour zavítá do Prahy! Rodák z Liberce zahraje v ikonickém klubu Roxy a fanoušci se můžou těšit na směs nových hitů, včetně písničky Toulavá, spolu s novými pecky, například nový singl Rub a líc. Sebastianův předchozí koncert v Brně se nesmírně povedl a sympatický zpěvák bude chtít nabídnout fanouškům ještě větší parádu v hlavním městě – máme se určitě na co těšit!

 

Zdroj: Shutterstock, Instagram

Články, které by tě mohly zajímat