Právě vysíláme

JAMES BLUNT se vrátí do Prahy se svou novou deskou Once Upon A Mind!

30. srpna 2019 11:10
JAMES BLUNT se vrátí do Prahy se svou novou deskou Once Upon A Mind!

Zpěvák James Blunt se vrátí do Prahy. Autor hitů jako You’re Beautiful, Goodbye My Lover nebo Wisemen vystoupí 6. března 2020 v pražské Tipsport Aréně v rámci turné k novému albu Once Upon A Mind, kterým se vrací zpět k ryzímu písničkářství.

Hudebník, jenž svými hity nejprve ovládl Evropu, a pak se stal v USA prvním britským umělcem v čele hitparády od dob Candle In the Wind Eltona Johna, má zajímavý příběh. Absolvoval vojenskou akademii a sloužil i ve válečném Kosovu. Po odchodu z armády natočil debutové album Back To Bedlam, které patří v domovské Velké Británii k nejlépe prodávaným nahrávkám vůbec. Od té doby si fanoušci na celém světě koupili přes 23 milionů jeho desek. Lístek na pražský koncert bude v prodejních sítích TicketLive.cz a TicketPortal.cz k dostání od 6. září.

„Poté, co Blunt na poslední nahrávce koketoval s elektronikou, se na aktuálním albu Once Upon A Mind vrací zpět k tomu, co umí nejlépe. Píše klasické písně, co chytnou za srdce. Důkazem je svěží singl Cold. Blunt slibuje, že na nahrávce najdeme i jeho klasické balady, popové skladby či lehký náznak country. Naživo zároveň přehraje i všechny svoje zásadní hity,“ říká promotér koncertu Dalin Vajčner.

Nová nahrávka Once Upon A Mind vyjde na konci října. V únoru pak zpěvák se svoji skvělou doprovodnou kapelou vyrazí nejprve na britskou šňůru, které naváže na jeho světové turné.

 

Zdroj: BrainZone

Články, které by tě mohly zajímat