Právě vysíláme

Kam po maturitě? GAUDEAMUS v BRNĚ už se blíží a udělá ti v tom jasno

15. října 2018 8:00
Kam po maturitě? GAUDEAMUS v BRNĚ už se blíží a udělá ti v tom jasno

Víme, že je toho na tebe teď dost a nechceš o maturitě ani slyšet. Musíme ti ale připomenout, že se blíží veletrh pomaturitního vzdělávání Gaudeamus. Udělej si jasno, co budeš po škole dělat, zažij při tom zábavu a zjisti, co v tobě je. Sejdeme se 23. – 26. října 2018 na výstavišti v Brně.

Přijď se přesvědčit, že v Brně není nuda. Od úterý 23. října až do pátku 26. října si můžeš na chvíli odpočinout od testů a stresu ve škole a porozhlédnout se po oboru, který by tě mohl chytnout. Nezapomeň taky, že když se registruješ online, dostaneš od nás 30% slevu na vstupné.

Co tě na Gaudeamu v Brně čeká?

  • Více než 300 univerzit, VŠ a VOŠ
  • Přes 400 fakult
  • Ohromujících 10 000 studijních oborů
  • Nově i nabídka uplatnění v top technologických firmáchBrna a okolí
  • Spousta možností studia v zahraničí od Slovenska po Čínu
  • 80 zaručeně nenudných přednášek
  • 5 zajímavých doprovodných programů

Jak se zaregistruješ a získáš 30% slevu?

Mrkni na web www.gaudeamus.cz, kde se proklikáš na registrační formulář pro studenty. Stačí znát jenom svoje jméno a příjmení, e-mail a vědět, do jakého ročníku SŠ chodíš.

Nic, co by budoucí maturant nezvládl. Na tvůj e-mail ti přijde potvrzení, které si vytiskni a přines na pokladnu v den, kdy se budeš chtít Gaudeamu zúčastnit. Tím získáš nárok na dost příjemnou 30% slevu ze vstupného.

K čemu ti Gaudeamus vlastně bude?

Ocitneš se na výstavě všech zajímavých oborů, poznáš, co která škola nabízí, jak studovat v zahraničí, co potřebuješ pro přijetí a zjistíš, co by tě v budoucnu bavilo. Uděláš si obrázek o tom, kam chceš směřovat a ještě se díky přednáškám dozvíš řadu věcí ze světa. A třeba narazíš na obor, o kterém jsi ani nevěděl, že existuje (třeba taková ergoterapie).

Tak nezapomeň, veletrh běží od úterý 23. října až do pátku 26. října 2018 na brněnském výstavišti.

Články, které by tě mohly zajímat