Právě vysíláme

Mácháč Forever 2021 bude: Oznamuje hvězdný seznam interpretů

28. července 2021 8:10
Mácháč Forever 2021 bude: Oznamuje hvězdný seznam interpretů

Největší taneční open-air festival Mácháč 2021 odstartuje již 20. srpna!

Mácháč Forever – party bude!

Pátečními headlinery Mácháče Forever 2021 jsou Thomas Gold a Tom Staar! Můžete se těšit i na přední domácí DJs: Brian, David Novacek, Enrico, Matamar, Richard Reynolds, Sedliv, SNBM, TiGi a Victor Tellagio.

Thomas Gold
V hledáčku pořadatelů byl už dlouho, ale letos to konečně vyšlo. Nenechte si ujít autora více jak 120 hitů a remixů s pověstí jednoho z nejrespektovanějších producentů na taneční scéně. Aktuální tvorbu najdete zejména na Hardwellově revealedu“ a také na jeho vlastním labelu Fanfare Records.


Tom Staar
Po 15 letech na scéně je právem jedním z nejžádanějších housových producentů a jeho styl „big-room house music“, jak jej sám popisuje, si zamilovali fanoušci po celém světě. Jeho studiem prošli poslední dobou např. David Guetta, Ferry Corsten, Kryder nebo kvůli čerstvé novince Let Go také Armin Van Buuren.


 

V sobotu se fanoušci dočkají techna a tech housu. K Máchovu jezeru totiž zamíří 21. srpna hned tři zahraniční umělci: ikona německé techno scény Drumcomplex, španělská hvězda labelu Anjunadeep Dosem a berlínská dýdžejka a producentka Simina Grigoriu. Zbytek programu, který začne po 18:00 hodině a potrvá až do rána, vyplní přední domácí DJs: Chris Sadler, Dominik Gehringer, Džejár, Golpe, Lucca, Lumiere, Michael C, Subgate, Tokátko a Tomas Sinn.

Drumcomplex
Respektovaná osobnost německé techno scény přijede představit své aktuální album The Story Of Now, ale určitě dojde i na nějaké to ohlédnutí zpátky, vždyť u kormidla je už od roku 1992 a Carl Cox, Laurent Garnier nebo Sven Väth jsou jeho blízcí přátelé, na které nedá dopustit ani hudebně.


Dosem
Španělský producent Dosem bude tím, kdo vám naservíruje úžasné housové melodie při západu slunce. Jeho poslední album Dream Decoder velmi příjemně překvapilo a ukázalo i jeho klidnou hudební stránku, ke které se nechal inspirovat vlastními sny. O rychlejší tempo se ale bát nemusíte. Jeho sety skvěle gradují a po západu slunce už uslyšíte také odpovídající BPM.  


Simina Grigoriu
Paul Kalkbrenner se k nám podívá sice až za rok, ale jeho drahá polovička vystoupí na Mácháčiletos! Z Kanady se do Berlína přestěhovala v roce 2008 a o dalším směru dýdžejské kariéry tak bylo rozhodnuto. I přes aktuální trendy najdete v jejích setech vlivy těch, kteří ji k taneční hudbě přivedli – Jeff MillsThe Prodigy nebo The Chemical Brothers.


Vstupenky je možné zakoupit v síti GoOutVíce informací najdete na www.machac.cz.

Články, které by tě mohly zajímat