Právě vysíláme

Na Comic–Con Prague 2022 dorazí Christopher Lambert, Robert Llewellyn, Julian Glover, Cara Buono a Sam Witwer

16. listopadu 2021 13:16
Na Comic–Con Prague 2022 dorazí Christopher Lambert, Robert Llewellyn, Julian Glover, Cara Buono a Sam Witwer

Třetí ročník Comic–Con Prague proběhne v termínu od pátku 18. února 2022 do neděle 20. února 2022 v pražském O₂ universu. Celosvětově oblíbený festival se zaměřuje na filmy, seriály, hry, komiksy a knihy především v žánru sci-fi, fantasy a hororu. Z herců účast již dříve potvrdili Christopher Lambert, Robert Llewellyn, Julian Glover, Cara Buono a nově pak Sam Witwer. Za zvýhodněnou cenu jsou vstupenky v prodeji pouze do konce listopadu.

Již nyní máme na únor potvrzenou účast řady hollywoodských hvězd a s dalšími jednáme. Potvrdit můžeme návštěvu herců Christophera Lamberta, Roberta Llewellyna, Juliana Glovera a herečky Cary Buono nebo komiksového kreslíře Davida Lloyda. Nově účast potvrdil herec Sam Witwer,“ prozrazuje Václav Pravda, programový ředitel festivalu.

Francouzského herce Christophera Lamberta fanoušci znají především díky rolím nesmrtelného Connora MacLeoda ve filmové sérii Highlander, boha hromu a blesku Raidena ve filmu Mortal Kombat nebo neohroženého Tarzana.

Anglického herce Roberta Llewellyna nejvíce proslavila role Krytona v kultovním seriálu Červený trpaslík. Americký herec Sam Witwer hrál v seriálech Battlestar Galactica, Smallville či Dexter.

Anglický herec Julian Glover je nejvíce spojován s kontroverzními rolemi jako velmistr Pycelle ve Hře o trůny, generál Maximillian Veers ve Star Wars Epizoda V – Impérium vrací úder, Aristotle Kristatos v bondovce Jen pro Tvé oči a Walther Donovan v Indiana Jones a poslední křížová výprava.

Americkou herečku Caru Buono si většina pamatuje jako Karen Wheeler ze seriálu Stranger Things, Gamemnae ze seriálu Supergirl, Faye Miller ze seriálu Šílenci z Manhattanu a v neposlední řadě jako Kelli Moltisanti ze seriálu Rodina Sopranů.

„S druhým ročníkem Comic–Con Prague, který nakonec proběhl v říjnu, jsme byli velmi spokojeni, na akci dorazilo 18,5 tisíce fanoušků sci-fi, fantasy a hororu. Třetí ročník plánujeme již na únor, chceme se tak vrátit k původní myšlence organizovat akci každoročně v únoru,“ uvádí Pavel Renčín, marketingový ředitel Active Radio, jejíž produkční divize NoLimits akci spolupořádá. První ročník proběhl v únoru 2020, druhý ročník museli organizátoři několikrát přesouvat kvůli pandemii. Zkušenosti se změnou termínů tedy již mají. Každopádně všechny fanoušky ubezpečují, že třetí ročník určitě proběhne.

Na to nejlepší z Comic–Con Prague 2021 můžete podívat zde:

 

Comic–Con Prague 2022 nabídne fanouškům sci-fi, fantasy a hororu velmi pestrý a bohatý program čítající nejen setkání s filmovými herci a dalšími umělci a besedy s nimi, ale i promítání, workshopy, soutěže, výstavy a také cosplay, hraní videoher či deskových her. Fanouškovský program, který se bude věnovat např. Game Of Thrones, Avengers, Harry Potterovi, Star Wars nebo Star Treku, bude probíhat současně v 16 sálech.

 

Vstupenky je možné zakoupit v síti TicketMaster, v nabídce jsou opět sběratelské a VIP vstupenky. Pouze do konce listopadu je možné je koupit za zvýhodněnou cenu.

 

Novinky a aktuality o akci Comic–Con Prague 2022 můžete sledovat na webu a sociálních sítích, kam jsou postupně přidávány nové, podrobnější informace:

Články, které by tě mohly zajímat