Právě vysíláme

Na Rock For People 2023 přijedou Muse i Slipknot. A to není všechno!

28. září 2022 11:04
Na Rock For People 2023 přijedou Muse i Slipknot. A to není všechno!

Po letošním vyprodaném ročníku Rock for People v čele s Green Day organizátoři posouvají laťku opět výš. Jako první festival oznamují hned dva headlinery příštího léta a opět přidávají čtvrtý den. Evropa 2 bude i v roce 2023 hrdým partnerem festivalu.

Fanoušci se mohou těšit na monstrózní pódiovou show britských velikánů MUSE v rámci turné k jejich devátému studiovému albu Will of the People. Američní Slipknot, kteří svou letošní show v O2 areně dokázali, že se právem řadí k největším metalovým legendám hudební historie, potěší v červnu v hradeckém Parku 360 milovníky tvrdších žánrů.

Podařilo se nám opět překročit vlastní hranice. Když nám agentka Green Day spokojeně děkovala, věděl jsem, že nás letošní 26. ročník posunul v mnoha ohledech o obrovský kus dál,“ říká s úsměvem ředitel festivalu Michal Thomes a dodává: „Naše píle se vyplatila, protože tato stejná agentka nám nyní po měsících vyjednávání potvrdila účast kapely nejen produkčně mnohem větších rozměrů – MUSE.“ 

Rock for People letos slavil úspěch na všech frontách a 27. ročník festivalu na tento úspěch nejen naváže, ale chystaným lineupem ho doslova převálcuje. Organizátoři nesundávají nohu z plynu, a kromě dvou headlinerů oznámili balíček dalších 15 kapel. Jedná se o dramaturgickou ochutnávku toho, jakým směrem se bude lineup dalšího ročníku ubírat.

Dále na Rock for People vystoupí:

Architects, Billy Talent, Hollywood Undead, I Prevail, Lorna Shore, Nothing But Thieves, Paledusk, Set It Off, Sleep Token, The Amazons a While She Sleeps.
Československou scénu zastupují From Our Hands, Hentai Corporation, I Love You Honey Bunny, Severals a Shogun Tokugawa.

Kdy?

Festival Rock for People se uskuteční v termínu 8.-11. června 2023 v hradeckém Parku 360. Předprodej vstupenek další edice za 2990 Kč startuje v pátek v 10 hodin na Goout.


Více informací najdeš na www.rockforpeople.cz.

Články, které by tě mohly zajímat