Právě vysíláme

NICO SANTOS vystoupí v květnu v Praze na GLOBAL SOCIAL AWARDS!

11. dubna 2019 11:05
NICO SANTOS vystoupí v květnu v Praze na GLOBAL SOCIAL AWARDS!

Populární německý písničkář se španělskými kořeny Nico Santos vystoupí jako hlavní hudební hvězda galavečera Global Social Awards 2019. Jeho megahit Rooftop, jež ho katapultoval na přední příčky hitparád, nešlo v evropském éteru přeslechnout.

Na YouTube má song Rooftop již úctyhodných 35 milionů zhlédnutí a za prodeje v Německu a Rakousku získal platinovou desku. V České republice se představí poprvé a zazpívá dva singly: první multiplatinový Rooftop a druhým bude Nicova novinka.

Vstupenky na galavečer Global Social Awards, který se koná 29. května ve Foru Karlín, jsou v předprodeji v sítích GoOut a TicketMaster.

Praze se Nico ukáže se svou pětičlennou kapelou složenou podle jeho slov z pouličních hudebníků. „Vyhledávám blízkost ulice. Pro mě je ulice místem pravdy… Jsem opravdu nadšený, že budu vystupovat na Global Social Awards, budu poprvé v Praze. Uvidíme se tam v květnu,“ vzkázal Nico svým fanouškům.

Na galavečeru Global Social Awards vystoupí také Nicova rodačka Alice Merton nebo populární finská zpěvačka Alma. Moderátorkou anglicky moderovaného večera bude Karolina Kurková.

O Global Social Awards

Global Social Awards jsou vyvrcholením Social Awards, které ukazují celosvětové trendy, hledají rostoucí hvězdy a oceňují populární influencery ze světa sociálních médií. Global Social Awards poukazují na zajímavé příběhy ze sociálních sítí, které oslovily fanoušky v různých zemích světa. V rámci Global Social Awards se koná také Meet And Greet (setkání s influencery) a GLOSA Talks, moderní konference, kde se setká více než 20 osobností spjatých se světem sociálních médií s influencery, marketéry, významnými hosty z celého světa, profesionály z oboru, novináři a srdcovými fanoušky během otevřených debat.

Hlavní myšlenku Social Awards skvěle vystihuje hashtag #ThinkSocial, který má poukázat na společenský přesah ocenění, povzbuzovat zájem o sociální témata a šířit pozitivní hodnoty a podporu.

Články, které by tě mohly zajímat