Právě vysíláme

Novinka EVROPA 2 MUSIC CHART: ED SHEERAN – Happier

12. července 2018 19:00
Novinka EVROPA 2 MUSIC CHART: ED SHEERAN – Happier

Zpěvák Ed Sheeran představuje další novinku. Happier je zřejmě posledním oficiálním singlem z jeho megaúspěšného alba ÷. Edovy třetí desky ÷ se celosvětově prodalo v přepočtu 14 milionů kopií. Videoklip k ní natočil Emil Nava (dříve spolupracoval např. s Eminemem nebo Rihannou). Využil přitom loutku, která se poprvé objevila v klipu Sing. Připomeňme, že Ed Sheeran momentálně vystupuje v Anglii v rámci celosvětového turné. V červnu anglická část […]

Zpěvák Ed Sheeran představuje další novinku. Happier je zřejmě posledním oficiálním singlem z jeho megaúspěšného alba ÷.

Edovy třetí desky ÷ se celosvětově prodalo v přepočtu 14 milionů kopií. Videoklip k ní natočil Emil Nava (dříve spolupracoval např. s Eminemem nebo Rihannou). Využil přitom loutku, která se poprvé objevila v klipu Sing.

Připomeňme, že Ed Sheeran momentálně vystupuje v Anglii v rámci celosvětového turné. V červnu anglická část šňůry vyvrcholila čtyřmi vyprodanými koncerty v londýnském Wembley, přes Cardiff pak zpěvák vyrazil na evropský kontinent. Nejblíž České republice se octne v červenci, kdy hraje v Berlíně nebo Mnichově.

Hlasuj pro Eda Sheerana v Evropa 2 Music Chart počínaje dnešní 20:00 hodinou!

Podpořit můžeš i další songy z aktuální TOP 20 nebo některou z dalších 3 novinek:

Články, které by tě mohly zajímat