Právě vysíláme

Novinka Evropy 2: JAMES ARTHUR – From The Grave

23. června 2019 10:45
Novinka Evropy 2: JAMES ARTHUR – From The Grave

Začátkem června 2019 jsme song nasadili jako novinku do naší hitparády Evropa 2 Music Chart. Od soboty 22. června 2019 singl zařazujeme i do klasického air-playe.

James Arthur se toto jaro nevrací jen s krásnou baladou Falling Like The Stars, která nedávno vyšla, ale také se seriálovou hudbou k sérii kanálu HBO Hry o trůny a songem From The Grave ze soundtracku nazvaném Music Inspired by the HBO Series Game Of Thrones.

Album vyšlo v dubnu letošního roku a kromě Jamese Arthura zde najdete i například SZA, The Weeknda, Ellie Goulding, X Ambassadors a další.

Posledních několik let bylo pro Jamese hodně důležitých. Nedávno získal ocenění za bilión streamů na Spotify za svůj hit Say You Won’t Let Go a je jedním z deseti umělců, kteří takového čísla dosáhly.

James Arthur, celým jménem James Andrew Arthur, je britský zpěvák. Stal se vítězem 9. série britské talentové soutěže X Factor. Do povědomí širšího publika vstoupil předělávkou písně zpěvačky Shontelle s názvem Impossible. Své debutové album nazvané James Arthur vydal v roce 2013.

Hlasuj pro Jamese Arthura v Evropa 2 Music Chart!

Články, které by tě mohly zajímat