Právě vysíláme

Novinka Evropy 2: JONAS BROTHERS – Sucker

16. června 2019 10:45
Novinka Evropy 2: JONAS BROTHERS – Sucker

Již v dubnu 2019 jsme tento song zkusili nasadit do naší hitparády Evropa 2 Music Chart, hned však vypadla. S odstupem času dáváme klukům druhou šanci a od soboty 15. června 2019 singl nasazujeme rovnou do playlistu! Věříme mu…

Americká, na Grammy nominovaná multiplatinová pop-rocková, kapela Jonas Brothers hlásí prostřednictvím singlu Sucker reunion, o kterém se mnoho let jen spekulovalo. Jedná se o první společný hudební počin po šesti letech, během kterých se každý z bratrů věnoval sólové dráze. „Singl je o bezhlavé zamilovanosti, což je věc, která námi všemi rezonuje. Kevin má deset let manželku, se kterou má dvě děti, já se ženil nedávno a Joe se bude ženit v letošním roce. Láska je součástí našeho světa,” přibližuje singl Nick. Produkce se ujal Ryan Tedder z OneRepublic společně s Frankem Dukesem.

Kapela Jonas Brothers, ve které působí Nick, Joe a Kevin, je rozhodně jednou z kapel, která definovala hudební průmysl 21. století. Třikrát v řadě se jejich alba stala absolutním číslem jedna, celkem prodali přes 17 milionů desek, získali přes miliardu streamů a zlatých a platinových certifikátů a pravidelně vyprodávali koncerty napříč kontinenty. Na kontě mají nominaci na Grammy v kategorii Best New Artist, ocenění od American Music Awards v kategorii Breakthrough Artist a fanoušci Billboardu je zvolili jako kapelu s nejlepším turné v daném roce.

Song pochází z alba Happiness Begins.

Články, které by tě mohly zajímat