Právě vysíláme

Novinka Evropa 2 Music Chart: KEITH URBAN feat. P!NK – One Too Many

15. října 2020 17:45
Novinka Evropa 2 Music Chart: KEITH URBAN feat. P!NK – One Too Many

Představujeme novinku č. 1 v hitparádě!

Čtyřnásobný držitel ceny Grammy, hudebník Keith Urban a mezinárodní ikona P!nk vydávají svůj vůbec první společný duet One Too Many, převzatý z Urbanova zbrusu nového alba The Speed Of Now Part 1. Píseň je jednou z nejočekávanějších hudebních událostí roku, jelikož spojuje bezpochyby dva z nejúspěšnějších a nejuznávanějších umělců světa. Singl měl britskou rozhlasovou premiéru v pořadu The Zoe Ball Show.

„Vždycky jsem miloval hlas P!nk,” říká Keith Urban. „Její umění a mnohostranná schopnost tvořit a její Bohem daný talent z ní skutečně dělají jeden z největších hlasů naší doby,“ konstatuje Keith.

One Too Many je lahodný soul a pop singl, původně napsán jako duet, pro který si Urban nedokázal představit nikoho jiného než P!nk, jak sám přiznává. Uzavření světa představovalo velkou výzvu a dávku improvizace, jelikož se kvůli pandemii ocitli každý na opačných koncích zeměkoule.

One Too Many je píseň z Keithova desátého studiového alba. Na desce The Speed Of Now Part 1 se objeví kromě P!nk také legendární kytarista Nile Rodgers a country hudební hvězda Eric Church.

Country písničkář Keith Lionel Urban je australský zpěvák, skladatel a hudební producent narozený na Novém Zélandu. Našel práci jako kytarista kapely známé jako The Ranch, která bodovala v žebříčku amerických Billboard Hot Country Songs.

Keith vydal celkem devět studiových alb a měl 37 singlů v hitparádě US Hot Country Songs. Je také známý svými rolemi jako trenér australské verze pěvecké soutěže The Voice a jako soudce v American Idol. Od roku 2006 je ženatý s herečkou Nicole Kidman. V říjnu 2013 představil Urban svou vlastní řadu kytar a příslušenství.

Zpěvačku P!nk netřeba představovat – Alecia Beth Moore je americká popová a r’n’b zpěvačka. Na svém kontě má zatím osm studiových alb. Trojnásobná držitelka Grammy se věnuje i produkování skladeb a herectví, objevila se např. ve filmu Charlieho andílci: Na plný pecky. Je vdaná za motokrosového závodníka Careyho Harta a známá je díky songům jako třeba Just Like A Pill, Get The Party Started, Stupid Girls, Dear Mr. President, Funhouse, So What, Sober, Please Don’t Leave Me, Blow Me (One Last Kiss) nebo Just Give Me A Reason. V roce 2017 po pětileté odmlce ji vyšla deska Beautiful Trauma s hity jako What About Us nebo Whatever You Want. V dubnu 2019 P!nk překvapila své fanoušky, když ani ne během 18 měsíců vydala další, již osmou desku, s názvem Hurts 2B Human se stejnojmenným hitem nebo pilotním singlem Walk Me Home.

Hlasuj pro Keitha Urbana a P!nk v Evropa 2 Music Chart počínaje dnešní 20:00 hodinou!

Zdroj: Universal Music, Facebook

Podpořit můžeš i ostatní z aktuální Top 20 nebo kteroukoliv z dalších 3 novinek:

Články, které by tě mohly zajímat