Právě vysíláme

Novinka Evropy 2: LADY GAGA feat. ARIANA GRANDE – Rain On Me

18. července 2020 9:45
Novinka Evropy 2: LADY GAGA feat. ARIANA GRANDE – Rain On Me

Song nám tento týden vstoupil jako novinka do naší hitparády Evropa 2 Music Chart a prostor mu dáváme od soboty 18. července 2020 i v klasickém playlistu.

Lady Gaga ve spolupráci s Arianou Grande vydává velice očekávanou píseň Rain On Me. Jedná se o jejich první společnou skladbu. Rain On Me je jednou z písní na již šestém studiovém albu Lady Gaga, jehož název je Chromatica.

Držitelka Oscara, Zlatého glóbu a Grammy Lady Gaga je výjimečnou zpěvačkou a performerkou, která za svou kariéru prodala přes 35 milionů alb a připsala si přes 32 miliard streamů, což z ní dělá jednu z nejposlouchanějších zpěvaček hudební historie. V roce 2016 Lady Gaga vydala zatím poslední autorské album Joanne, které se stalo již čtvrtým albem v řadě, které debutovalo na první příčce albového žebříčku Billboard Top 200. Vedle hudební kariéry je Lady Gaga i herečkou, která se objevila například v populárním seriálu American Horror Story nebo v hlavní roli filmu Zrodila se hvězda (A Star Is Born), který stvořil píseň Shallow, která se stala jedním z největších hitů loňského roku, a v roce 2017 na Netflixu vyšel dokument o zpěvaččině životě s názvem Lady Gaga: Five Foot Two, který získal násobná ocenění za nejlepší hudební dokument roku.

Hlasuj pro Lady Gaga a Arianu Grande v Evropa 2 Music Chart!

 

Zdroj: Universal Music

Články, které by tě mohly zajímat