Právě vysíláme

Novinka Evropy 2: MACHINE GUN KELLY feat. BLACKBEAR – My Ex’s Best Friend

14. listopadu 2020 9:45
Novinka Evropy 2: MACHINE GUN KELLY feat. BLACKBEAR – My Ex’s Best Friend

Song jsme před měsícem nasadili jako novinku do naší hitparády Evropa 2 Music Chart. Od soboty 14. listopadu 2020 ho nasazujeme i do klasického playlistu.

Machine Gun Kelly vydal nedávno další singl, rockovou skladbu My Ex’s Best Friend spolu se zpěvákem, producentem a textařem Blackbearem. Společně v písni zachmuřeně přemítají o zapeklité motanici, když se vám začne líbit nejlepší kamarádka vaší ex. Místo deprese z rozchodu nachází útěchu v nejlepší přítelkyni své bývalé, a tak znovu objevují lásku. My Ex’s Best Friend je song pokračující v letní náladě hudebního prostoru Machine Gun Kellyho, který tímto songem připravil fanoušky na své páté studiové album Tickets To My Downfall, které vyšlo letos v září.

Machine Gun Kellyho dostala do povědomí širší veřejnosti zejména deska Bloom. Na desce se nacházel například singl Bad Things s hostující bývalou členkou Fifth Harmony Camilou Cabello, který jen na YouTube získal přes čtvrt miliardy zhlédnutí. Posledním velmi úspěšným albem MGK je deska Hotel Diablo, která stejně jako všechny tři předchozí alba debutovala v první pětce tabulek Billboard. Na desce se nachází mimo jiné skladba Hollywood Whore, která skládá poctu zesnulému Chesterovi Benningtonovi z Linkin Park a singl I Think I’m Okay, na kterém MGK spolupracoval s Yungbludem a Travisem Barkerem. Machine Gun Kelly má na svém kontě kromě stovek milionů streamů i ceny, jako je kupříkladu MTV Europe Music Award.

Hlasuj pro Machine Gun Kellyho a Blackbeara v Evropa 2 Music Chart!

Zdroj: Universal Music, Facebook

Články, které by tě mohly zajímat