Právě vysíláme

Novinka Evropa 2 Music Chart: OLIVER TREE feat. ROBIN SCHULZ – Miss You

26. ledna 2023 17:45
Novinka Evropa 2 Music Chart: OLIVER TREE feat. ROBIN SCHULZ – Miss You

Představujeme novinku č. 1 v hitparádě!

Americký zpěvák, skladatel, herec a také komik Oliver Tree Nickella má bohatou hudební minulost. Tvrdí, že první desku natočil v 6letech. Ano, rád přehání, zároveň je ale velmi autentický. Když před 3lety točil video All That x Alien Boy, trvalo to 9 měsíců, protože celých 5 měsíců strávil tréninkem v monster truck aréně, aby všechny skoky a kousky zvládl v klipu udělat sám. Hudebně se pohybuje napříč různými žánry, nejnověji si libuje v trapových beatech, které propojuje s hudbou ovlivněnou 90. léty.

Originál skladby Miss You od Southstara a napodobenina od Robina Schulze spolu nyní soupeří napříč streamovacími platformami a žebříčky po celém světě. Southstar vydal svůj virální hit Miss You 9. května 2022, který byl znovu vydán skrze Sony Music Entertainment 30. července 2022 poté, co se v Německu rozšířil jako virální hit, a od té doby roste na mezinárodní úrovni včetně České republiky. Robin Schulz, který již znal Southstarovu nesmírně populární původní verzi, ji v červenci zahrál na svém setu na La Garden Party v Paříži a 5. srpna vydal svou identickou verzi.

Verze Robina Schulze byla označena jako přímá 1:1 kopie Southstarovy verze; pod stejným názvem, se stejným samplem a stejnou produkcí, což ukazuje Robinovu snahu odebrat kredit a přímou podporu Southstarově průlomové desce, místo aby podpořil novou generaci talentů. S nešťastnou výhodou, že Robin Schulz i Oliver Tree jsou oba umělci Warner Music Group, se Robinovu týmu podařilo získat souhlas Olivera Tree, aby se stal hlavním umělcem na jeho kopírované verzi.

Hlasuj pro Olivera Tree a Robina Schulze v Evropa 2 Music Chart počínaje dnešní 20:00 hodinou!

 

Verzi Southstara porovnej níže… 😉

Zdroj: Sony Music, Warner Music, YouTube, Facebook, BeatSource

Podpořit můžeš i ostatní z aktuální Top 20 nebo kteroukoliv z dalších 3 novinek:

Články, které by tě mohly zajímat