Právě vysíláme

Novinka Evropy 2: P!NK – Walk Me Home

4. května 2019 16:45
Novinka Evropy 2: P!NK – Walk Me Home

Song se nám během měsíce dostal z druhé desítky žebříčku Evropa 2 Music Chart postupně až do TOP 4. Novinku tedy nasazujeme i do klasického air-playe od soboty 4. května 2019.

Mezinárodní popová hvězda P!nk vydává dlouho očekávaný nový singl Walk Me Home. Novou skladbu napsal Nate Ruess ze skupiny Fun., Scott Harris a P!nk v produkci Petera Thomase a Kylea Moormana.

P!nk nalákala na novou písničku již v show Ellen DeGeneres, kde také oznámila vydání svého osmého studiového alba Hurts 2B Human, které spatří světlo světa v dubnu letošního roku. P!nk se také nedávno stala hrdou majitelkou hvězdy na hollywoodském Chodníku slávy.

Od svého debutu v roce 2000 P!nk vydala sedm studiových alb, jednu desku největších hitů, prodala přes 60 miliónů alb po celém světě, více než 75 miliónů singlů, přes 2,4 miliónů DVD a má na svém kontě 15 singlů v Top 10 Billboard Hot 100 Chart. Navíc je držitelkou tří cen Grammy, dvaceti nominací, dvou Billboard Music Awards, sedmi MTV Video Music Awards, dvou ocenění People’s Choice Awards a byla jmenována prestižním časopisem Billboard Ženou roku 2013.

Její sedmé studiové album Beautiful Trauma získalo platinové ocenění, debutovalo na první příčce albového žebříčku Billboard a získalo nejvyšší čísla za první týden prodejů. Deska má na svém kontě dvě Grammy nominace v kategoriích Best Pop Solo Performance (za song What About Us) a Best Pop Vocal Album.

P!nk je velkou podporovatelkou různých charit, mezi nejvýznamnější patří Make A Wish Foundation, Autism Speaks, Human Rights Campaign a No Kid Hungry. Stále je ambasadorkou týmu Unicef.

Hlasuj pro P!nk v Evropa 2 Music Chart!

Články, které by tě mohly zajímat