Právě vysíláme

Novinka Evropy 2: POST MALONE feat. SWAE LEE – Sunflower

18. prosince 2018 20:45
Novinka Evropy 2: POST MALONE feat. SWAE LEE – Sunflower

Song nám pár týdnů brázdí Top 20 hitparády Evropa 2 Music Chart. Od soboty 15. prosince 2018 dostal šanci i v klasickém playlistu.

Aktuálně jeden z nejpopulárnějších interpretů Post Malone vydává společně s rapperem Swaem Lee z uskupení Rae Sremmurd singl Sunflower, který pochází ze soundtracku k animovanému filmu Spider-Man: Paralelní světy, jehož mediálním partnerem je právě Evropa 2.

Soundtrack, na kterém se objeví mix žánrů od hip-hopu přes latinsko-americkou hudbu až po pop, společně s filmem vyjde 14. prosince 2018. Post i Swae spojili síly již v minulosti – na singlu Spoil My Night, který se objevil na multiplatinovém albu Post Malonea Beerbongs & Bentleys.

Post a Swae vytvořili hrdinskou a zároveň emotivní skladbu, která je přesně tím, co Spider-Manův příběh potřebuje. Má potenciál hymny, je také upřímná a srdečná. Je perfektním soundtrackem pro prozkoumávání Spider-Manova nitra,” komentuje hudební šéf Spring Aspers. Film pochází od tvůrců Lego příběhu a 21 Jump Street Phila Lorda a Christophera Millera a vykresluje další ze Spider-Manových vesmírů v kompletně novém revolučním vizuálním stylu.

Hlasuj pro Post Malonea a Swae Leeho v Evropa 2 Music Chart počínaje čtvrteční 20:00 hodinou!

Články, které by tě mohly zajímat