Právě vysíláme

Novinka EVROPA 2 MUSIC CHART: SELENA GOMEZ – Back To You

14. června 2018 18:00
Novinka EVROPA 2 MUSIC CHART: SELENA GOMEZ – Back To You

Jedna z nejpopulárnějších zpěvaček současnosti Selena Gomez vydává singl Back To You, který pochází ze soundtracku k pokračování seriálu 13 Reasons Why. První série pojednávala o středoškolačce Hannah, která se rozhodla spáchat sebevraždu. Důvody, které jí k tomu vedly, nahrála na 13 kazet, které nechala postupně poslechnout všechny lidi, kteří se nějakým způsobem přičinili na její smrti. Druhá sezóna začíná po její sebevraždě, mapuje cesty oněch lidí […]

Jedna z nejpopulárnějších zpěvaček současnosti Selena Gomez vydává singl Back To You, který pochází ze soundtracku k pokračování seriálu 13 Reasons Why. První série pojednávala o středoškolačce Hannah, která se rozhodla spáchat sebevraždu. Důvody, které jí k tomu vedly, nahrála na 13 kazet, které nechala postupně poslechnout všechny lidi, kteří se nějakým způsobem přičinili na její smrti. Druhá sezóna začíná po její sebevraždě, mapuje cesty oněch lidí za uzdravením a věnuje se soudnímu procesu s Hanninou střední školou.

Selena Gomez začínala jako úspěšná herečka, která se prostřednictvím kapely Selena Gomez & The Scene v roce 2008 přesunula na pole hudby. Po třech albech kapelu opustila a dala se na sólovou dráhu. Od té doby její alba i jednotlivé skladby plní přední příčky prestižních hitparád. Selena za svou kariéru prodala přes 7 milionů alb a 22 milionů singlů. Nejnovější chytlavé singly Bad LiarFetish nebo Wolves na YouTube dohromady dosáhly s přehledem přes půl miliardy zhlédnutí.

Hlasuj pro Selenu Gomez v Evropa 2 Music Chart počínaje dnešní 20:00 hodinou!

Podpořit můžeš i další songy z aktuální TOP 20 nebo některou z dalších 3 novinek:

Články, které by tě mohly zajímat