Právě vysíláme

Novinka Evropy 2: THE WEEKND feat. DOJA CAT – In Your Eyes

25. července 2020 15:45
Novinka Evropy 2: THE WEEKND feat. DOJA CAT – In Your Eyes

Song jsme nasadili v původní verzi bez Dojy Cat již v dubnu do naší hitparády Evropa 2 Music Chart. Od soboty 25. července 2020 nasazujeme do našeho běžného playlistu tuto novou remixovou verzi.

Kanadský producent, skladatel a zpěvák The Weeknd vydal remix singlu In Your Eyes, na kterém se objevuje americká zpěvačka, rapperka a skladatelka Doja Cat. In Your Eyes je již sedmým remixem skladby z nejnovějšího čtvrtého The Weekndova alba After Hours, které vyšlo v letošním roce. Desku si ještě dlouho před vydáním objednalo přes milion uživatelů Apple Music, čímž The Weeknd přepsal loňský rekord, který držela Billie Eilish. Z alba již dříve vyšly singly Heartless a Blinding Lights, které byly certifikovány platinovými a The Weeknda tak zařadily mezi deset nejúspěšnějších umělců v rámci RIAA certifikace.

The Weeknd, vlastním jménem Abel Makkonen Tesfaye, má na svém kontě tři Grammy, osm Billboard Music Awards, dvě American Music Awards, devět Juno Awards a byl dokonce nominován na Oscara. Za svou kariéru, která začala nahráváním písniček na YouTube v roce 2010, prodal přes 70 milionů nahrávek po celém světě. Mezi jeho nejúspěšnější desky patří Beauty Behind The Madness (2015), Starboy (2016) a My Dear Melancholy (2018). Jeho největšími hity jsou Love Me HarderArianou Grande, Earned It, I Feel It Coming, Pray For MeKendrickem Lamarem, Can’t Feel My Face nebo Call Out My Name.

Zdroj: Wikipedia, Universal Music, Facebook

Články, které by tě mohly zajímat