Právě vysíláme

Novinka Evropy 2: WELSHLY ARMS – Stand

30. června 2020 15:45
Novinka Evropy 2: WELSHLY ARMS – Stand

Singl nám hned v květnu po prvním týdnu vypadl z naší hitparády Evropa 2 Music Chart. Dáváme mu další šanci a to rovnou v našem playlistu, kam ho od soboty 27. června 2020 nasazujeme.

Americká bluesrocková kapela Welshly Arms vydává singl Stand, který následuje úspěch předchozích hitů Learn To Let Go a Trouble, které si jen na YouTube připsaly několik milionů přehrání. „Více než kdy jindy se teď potřebujeme spojit. Doufáme, že všichni začneme tím, že strhneme zdi, které stojí mezi námi a láskou k našim sousedům,“ přibližuje skladbu kapela. „Tím, že se společně postavíme za odmítnutí předsudků a nerovností, které jsou morem společnosti, vytvoříme mírumilovnější svět, ve kterém budeme chtíti všichni žít bok po boku. Všem nám v žilách koluje stejná krev.“

Welshly Arms v loňském roce vzali útokem česká rádia svými hity Legendary a Sanctuary, které se vyšplhaly až na první příčku hitparád a na Spotify a YouTube si dohromady připsaly přes 150 milionů přehrání. Díky nim se kapela dostala na pódia největších světových hudebních festivalů, jako je Lollapalooza, Rock Am Ring nebo Reading And Leeds.

 

Zdroj: Universal Music, Facebook

Články, které by tě mohly zajímat