Právě vysíláme

Novinka Evropy 2: YEARS & YEARS – Starstruck

14. června 2021 17:15
Novinka Evropy 2: YEARS & YEARS – Starstruck

Tenhle singl jsme před 14 dny nasadili jako novinku do naší hitparády Evropa 2 Music Chart. Od soboty 12. června 2021 ho nasazujeme i jako novinku do playlistu Evropy 2.

Jako Years & Years se Olly Alexander stal jednou z nejsledovanějších moderních popových hvězd na světě. Napříč dvěma dosud nesmírně úspěšnými alby si zpěvák a herec vysloužil pět nominací na Brit Award, prodal řadu celosvětových turné a odehrál triumfální domácí vystoupení v londýnských O₂ a Wembley Areně.

Starstruck je zbrusu nový singl od Years & Years. Je to první nová hudba od velmi oblíbeného druhého alba Palo Santo z roku 2018. Píseň je klasickou hymnou Years & Years, která jde po stopách Ollyho Alexandera a pojednává o spojení lidí s kosmem. O singlu říká frontman Years & Years Olly: „Sešli jsme se jednou v noci ve studiu na venkově za Londýnem. Nevzpomínám si, kdy jsem naposledy viděl tolik hvězd. Když žijete ve městě, zvyknete si, že hvězdy nejsou. Od té doby, co jsme se všichni museli zastavit, jsem chtěl jít ven a tancovat. Takže jsem vkládal všechnu tu potlačovanou energii do hudby.” 

Hlasuj pro Years & Years v Evropa 2 Music Chart!

Zdroj: Universal Music

Články, které by tě mohly zajímat