Právě vysíláme

Novinka Evropy 2: ED SHEERAN feat. JUSTIN BIEBER – I Don’t Care

26. května 2019 16:45
Novinka Evropy 2: ED SHEERAN feat. JUSTIN BIEBER – I Don’t Care

Hrajeme od soboty 25. května 2019.

Nečekané spojení dvou hudebních celebrit – nejpopulárnější zpěvák planety Ed Sheeran a kanadský enfant terrible Justin Bieber v novém singlu I Don’t Care!

Kdo sleduje jejich sociální sítě, mohl v posledních dnech vytušit, že se něco podobného chystá. Oba pojí přátelství, vzájemně se podporují a drží si palce. Ed Sheeran se autorsky podílel na Bieberově posledním albu Purpose, kam přispěl písničkou Love Yourself. Přesto takovou spolupráci málokdo čekal, vždyť Justin se potýká s psychickými problémy a ohlásil dočasné ukončení hudebních aktivit, pauzu si vybíral i Ed.

Zpěvák Ed Sheeran vydá v červenci nové album. Půjde o pokračování jeho staršího projektu, na kterém spolupracoval s nejrůznějšími hosty. „Než jsem v roce 2011 podepsal smlouvu, vydal jsem EP nazvané No. 5 Collaborations Project. Vždycky jsem chtěl na projekt navázat. No. 6 jsem začal na laptopu připravovat loni během turné,“ napsal Sheeran v oficiální tiskové zprávě a dodal, že je velkým fanouškem všech interpretů, se kterými na projektu dělal. Deska No. 6 Collaborations Project vyjde v pátek 12. července 2019.

Druhým singlem bude kolaborace s Chance The Rapper a PnB Rock nazvaná Cross Me. Byť zpěvák v prohlášení prozradil kompletní seznam skladeb, jména dalších hostů zatím tají.

A závěrem připomínáme, že v neděli 7. července a v pondělí 8. července 2019 vystoupí Ed Sheeran v pražských Letňanech. A Evropa 2 bude jako mediální partner u toho!

Články, které by tě mohly zajímat