Právě vysíláme

Novinka Evropy 2: JONAS BLUE feat. MAX – Naked

19. srpna 2020 10:00
Novinka Evropy 2: JONAS BLUE feat. MAX – Naked

Hrajeme od soboty 15. srpna 2020.

Multiplatinový britský producent a songwriter Jonas Blue se spojil s aktuálně nejžhavějším americkým popovým umělcem Maxem. Vyprodukovali letní hymnu Naked a vydávají ji společně se super zábavným videoklipem. Nakažlivá melodie s kytarovou linkou, která se snad každému vryje do mozku, jasně potvrzuje pověst Jonase Blue na poli produkce světových hitů. Klip režíroval Isaac Rentz, který spolupracuje s Katy Perry nebo Mabel. Klip je provokativní a návykový, stejně jako samotný singl.

O tvorbě Naked říká Jonas, že byla kouzelná. „Všechno klapalo a plynulo přirozeně. Píseň je zábavná, pozitivní, bezstarostná, trochu svůdná a sexy. Mít jako hosta na singlu Maxe je podle mě skvělá kombinace. On má duši a zároveň sebevědomí, takže perfektně předá a doručí každou emoci. Když jsme to vypustili do světa, byl jsem nadšený,“ říká Jonas Blue.

Max o Naked říká, že je singlem posedlý od chvíle, kdy slyšel první demo. „Když mi Jonas řekl, jestli to nechci zpívat, byl jsem poctěn, že můžu být jeho součástí.“

Mezi největší hity Jonase Blue patří skladby Fast Car, Perfect Strangers, Mama, Rise, Polaroid nebo Ritual. Na svém kontě má přes 1,2 miliardy streamů, 55 milionů prodaných singlů a přes 120 platinových certifikací. Každoročně má jisté místo na největších hudebních festivalech jako Tomorrowland nebo Lollapalooza.

Svět je pod zámkem, a tak hudba nabírá ještě důležitější poselství. Naked je singl stvořen pro to, aby se stal letním hitem léta 2020.

Zdroj: Universal Music, Facebook

Články, které by tě mohly zajímat