Právě vysíláme

Novinka Evropy 2: KLÁRA VYTISKOVÁ – Just Be You

24. února 2020 15:45
Novinka Evropy 2: KLÁRA VYTISKOVÁ – Just Be You

Hrajeme od soboty 22. února 2020.

Vloni nás Klára Vytisková naladila první ochutnávkou v podobě singlu Ice a nyní vydává nový singl Just To Be You, který je předzvěstí jejího dlouho očekávaného druhého alba! Klára Vytisková, držitelka Ceny Anděl 2015, jej pojmenovala Love Is Gold a dle jejích slov reflektuje její „život jako ženy, která díky mateřství začala vnímat víc sama sebe“. Album, které vyjde v pátek 6. března u Supraphonu, Vytisková pokřtí ve čtvrtek 16. dubna 2020 v pražském Studiu Hrdinů, kde ji kromě kapely doprovodí akrobaté Losers Cirque Company, a návštěvníci se tak mohou těšit na netradiční (nejen) hudební zážitek s řadou přesahů.

Na Love Is Gold se od všech domácích a vesnických témat minulé desky Home vracím zpět do města. Ve zkratce z tepláků zpátky do džín. Město bylo už od gymplu místo, kde jsem byla sama sebou, vesnice je pro mě rodina. Nové album reflektuje můj život jako ženy, která díky mateřství začala vnímat víc sama sebe. V Ice jdu sama se sebou na rande a dochází mi, že není čas na to se nemít rád, protože to všechno utíká tak rychle, v písničce Burn spaluji nejistoty, v duetu Gold s Albertem Černým zpívám o sebelásce, kterou deska zpracovává v různých podobách…,“ vysvětluje jedna z nejvýraznějších a nejrespektovanějších ženských osobností tuzemské hudební scény ideový koncept svého nového alba.

Láska neznamená jenom mít kluka, chodit na rande. Slovo láska pojímá mnohem víc. Je to láska v rodině, láska, kterou máte s přáteli, láska ke zvířatům, láska k vaší práci a v neposlední řadě láska k sobě. Je to to dobré, co v sobě máme a musíme se o to starat jako o poklad. Možná by se deska ale měla jmenovat Love Is Salt, protože sůl je nad zlato…,“ dodává k samotnému názvu alba Love Is Gold s úsměvem Klára Vytisková.

Články, které by tě mohly zajímat