Právě vysíláme

Novinka Evropy 2: LADY GAGA feat. BRADLEY COOPER – Shallow

3. února 2019 7:45
Novinka Evropy 2: LADY GAGA feat. BRADLEY COOPER – Shallow

Hrajeme od soboty 2. února 2019.

Vychází premiérový singl Shallow ze soundtracku k filmu A Star Is Born, na kterém spolupracovala zpěvačka Lady Gaga společně s Bradley Cooperem, jež rovněž ztvárnili hlavní role ve filmu. Autorsky za singlem stojí GagaMark Ronson (Bruno Mars, Lily Allen, Adele), Anthony Rossomando (The Libertines) a Andrew Wyatt (Liam Gallagher, Lorde).

A Star Is Born je americké romantické drama kombinované s muzikálem. Jak již bylo zmíněno výše, v hlavní roli filmu i soundtracku se objevuje držitel nominace na Oscara Bradley Cooper, pro kterého je film rovněž režijním debutem, a šestinásobná držitelka Grammy Stefani Germanotta, která je známější pod pseudonymem Lady Gaga. Soundtrack k filmu vyšel 5. října. Film měl v českých kinech premiéru 4. října pod názvem Zrodila se hvězda.

Bradley Cooper ve filmu hraje hvězdu country Jacksona Mainea, který objeví neznámou talentovanou zpěvačku Ally (Lady Gaga). Když se oba vrhnou do vášnivého milostného vztahu, Jack přiměje Ally k vystupování v záři reflektorů a katapultuje ji tak ke slávě. Když však Allyin raketový start zastíní jeho kariéru, Jack stále obtížněji nese svůj ústup z velkých pódií, a o to více se potýká se svými vnitřními démony. Jedná se již o třetí remake stejnojmenného filmu z roku 1937.

Články, které by tě mohly zajímat