Právě vysíláme

Novinka Evropy 2: MARCELL feat. LUCIE BÍLÁ – Tvůj svět

24. srpna 2019 16:45
Novinka Evropy 2: MARCELL feat. LUCIE BÍLÁ – Tvůj svět

Hrajeme od soboty 24. srpna 2019.

Novou českou komedii Přes prsty z pera Petra Kolečka ozdobí píseň Tvůj svět talentovaného mladého hudebníka Marcella. O nezaměnitelné vokály se postarala zpěvačka Lucie Bílá. Letní romance z beachvolejbalového prostředí, kde Kolečko poprvé usedl i do režisérské židle, přijde do kin ve čtvrtek 29. srpna 2019 a Evropa 2 je hrdým mediálním partnerem!

„Asi v dubnu minulého roku jsem dostal scénář filmu, abych si ho přečetl, jestli se mi bude líbit. Byl jsem z něj doslova nadšený. Poté mi Petr Kolečko, se kterým se znám stejně tak jako s autorem námětu Danielem Strejcem, z předchozí spolupráce na seriálu Lajna, zavolal, zda bych dokázal napsat píseň, která by s tématem filmu souvisela. Věřím, že se to i díky Ondrovi Fiedlerovi, který mi pomohl s textem, podařilo,“ popsal Marcell začátek spolupráce.

Rodák z Olomouce tentokrát přizval ke spolupráci Lucii Bílou. Ta v songu s názvem Tvůj svět zpívá své party s nezaměnitelným feelingem. „Jsem moc rád, že Lucie pozvání zazpívat si se mnou přijala. Ve studiu se často potkávám s různými interprety, a tak vím, jak je vzácné, setkat se s opravdu dobrou zpěvačkou. A tou Lucka bezpochyby je, skladbu totiž nazpívala na první dobrou,“ popsal nahrávání písně Marcell.

Články, které by tě mohly zajímat