Právě vysíláme

PAVOL HABERA se drsně opřel do SUPERSTAR. A rozhodně si nebral žádné servítky!

15. června 2018 13:10
PAVOL HABERA se drsně opřel do SUPERSTAR. A rozhodně si nebral žádné servítky!

SuperStar 2018 před týdnem skončila a my už známe vítězku. Nejen finalisté, ale i porota se tedy konečně může rozpovídat o tom, jak vlastně soutěž vnímali.

Jako první si vzal „pusu na špacír“ kat poroty Pavol Habera, pro kterého hodnocení soutěžících rozhodně nebylo žádnou novinkou. Jako porotce působí už od roku 2004, a proto může různé ročníky snadno srovnávat.

A co se týče SuperStar 2018, vůbec si nebral servítky. „Tento ročník SuperStar byl zvláštní, měl jsme z něho obavy, ale i přes snahy některých vyšších šéfů jedné televize udělat z této soutěže lacinou reality show, postavenou na smutných a tragických životních příbězích většiny soutěžících, to nakonec dopadlo tak, jak mělo,“ napsal Pavol na svém Instagramu a tím jeho názor na SuperStar rozhodně neskončil.

ČTĚTE TAKÉ: SUPERSTAR 2018 skončila! Co bude porotě nejméně chybět? Jakou radu mají pro vítězku?

„O. K., jsem velmi rád, že se pomohlo Lackovi, ale posláním SuperStar je hlavně najít a ukázat lidi, kteří mají talent zpívat, říct jim, že jsou dobří a klidně se zpěvem mohou živit a ještě se v tomto pořadu i zabavit. Nic víc – nic míň. Plakat a smutnit můžeme při jiných pořadech, v nabídce všech televizí na našem území je jich dostatek. Už jsem měl dokonce občas pocit, že když měl soutěžící milující a fungující rodinu, tak to bylo špatné a pro televizi nezajímavé. WTF?, “ míní Habera. Vítězce Tereze Maškové a zbylým finalistkám však gratuluje k úspěchu a přeje jim hodně štěstí. Terezo, Eliško, Karmen a ostatní děti, jsem rád, že jsem vás poznal a že jste nám ukázali svůj talent. Přeji všem úspěšnou kariéru a pěkný soukromý život!“ dodal drsný, ale spravedlivý porotce.

Co na to říkáte, souhlasíte s ním?

 

Zdroj: Instagram

Galerie: Bizarní obaly ruských alb

Články, které by tě mohly zajímat