Právě vysíláme

Pořadatelé Comic–Conu Prague 2021 oznámili nový termín a další hvězdné hosty

11. ledna 2021 15:30
Pořadatelé Comic–Conu Prague 2021 oznámili nový termín a další hvězdné hosty

Druhý ročník Comic–Conu Prague proběhne v termínu od pátku 7. května 2021 do neděle 9. května 2021 v pražském O₂ universu. Přesun z únorového na květnový termín dnes oznámili pořadatelé. Všichni hvězdní hosté, kteří již byli dříve oznámeni, dorazí v náhradním termínu. Navíc nově účast potvrdili herečka Crystal Reed, herec Sylvester McCoy a komiksoví tvůrci R. M. Guéra, Petr Kopl, Jan Tatarka či Dan Černý.

Po dalších konzultacích s Hygienickou stanicí hl. m. Prahy jsme nuceni posunout termín Comic–Conu Prague 2021 na pátek 7. května 2021 – neděli 9. května 2021. Dobrou zprávou je, že hvězdní hosté, které jsme již oznámili, přislíbili účast i na tento termín. Na programu budeme dál pracovat a výrazně ho rozšiřovat. Jsme pevně odhodláni Comic–Con Prague 2021 letos zrealizovat a pokud by to nešlo jinak, využijeme další smluvený náhradní termín. Všechny vstupenky zůstávají v platnosti. Přestože k tomu nemáme zákonnou povinnost, rozhodli jsme se pro fanoušky zajistit možnost refundace vstupenky v příštích deseti dnech, pokud by se jim nový termín nehodil. Podmínky a další informace najdete na našem webu. Děkujeme za pochopení a podporu,“ uvádí Pavel Renčín, marketingový ředitel společnosti Active Radio, jejíž produkční divize NoLimits akci spolupořádá.

Pozvání na Comic–Con Prague 2021 přijala nově americká herečka Crystal Reed, která je známa především jako Allison Argent v populárním televizním seriálu Vlčí mládě, Sofie Falcone ze seriálu Gotham a Abby Arcane ze seriálu Bažináč. Posledně jmenovaná si zahrála také ve filmech Skyline, Bláznivá či Ztracená láska. Dorazí i britský herec Sylvester McCoy, kterého nejvíce proslavily role excentrického čaroděje Radagasta v úspěšné filmové trilogii Hobit nebo legendární role sedmé inkarnace Doktora v jednom z nejdéle existujících sci-fi seriálů Doctor Who (Pán času).

Sylvester McCoy

Z komiksových tvůrců svoji účast přislíbili R. M. Guéra, Petr Kopl, Jan Tatarka či Dan Černý. Již dříve potvrdili účast herci Christopher Lambert, Julian Glover, Neal McDonough, Edward James Olmos, Hugh Quarshie, Cara Buono z komiksových tvůrců pak Jason Aaron a Francesco Gerbino. Ti všichni se také chystají dorazit v květnu na svátek pop kultury do Prahy.

R. M. Guéra

Vstupenky na Comic–Con Prague 2021 je možné zakoupit v síti TicketMaster od 690 Kč, v nabídce budou opět sběratelské a VIP vstupenky. Podpisy a fotky hvězd je možné ke vstupence dokoupit v e-shopu Comic–Con Prague 2021.

Pokud se vám, kteří jste již vstupenky zakoupili, nové datum nehodí, vstupenky je možné refundovat. O vrácení vstupného můžete do 21. ledna 2021 požádat prostřednictvím formuláře. Poté se s vámi spojí oddělení zákaznické péče TicketMaster.

Novinky a aktuality o akci můžete sledovat na webu a sociálních sítích, kam budou postupně přidávány nové podrobnější informace:

Články, které by tě mohly zajímat