Právě vysíláme

Premiéra na Evropě 2: Like–It představují další singl z nové desky. K písni Domovina vznikl romantický klip

28. srpna 2021 10:00
Premiéra na Evropě 2: Like–It představují další singl z nové desky. K písni Domovina vznikl romantický klip

Kapela Like–It pouští do světa další singl z nedávno vydané debutové desky City In The City. K novince s názvem Domovina vznikl také romantický videoklip, který se natáčel na jižní Moravě a poblíž Kroměříže.

Nový klip k songu Domovina se skládá ze dvou částí. Jednu z nich tvoří zamilovaná dvojice a její romantický příběh, druhou pak záběry na hrající Like–It na vysokém kopci. „Cesta na Děvín, který je zároveň nejvyšším bodem Pavlovských vrchů, pravděpodobně bude patřit mezi zážitky, na jaké v životě nezapomeneme,“ vypráví zpěvák Dominik Kříž.

Nástrojovku jsme táhli v rukách, na zádech, na kárce a rudlíku. Co kořen nebo kámen to někdo vyklopil. Hodně jsme se nasmáli a zároveň si fyzicky sáhli na úplné dno. Ale asi po dvouhodinovém úmorném výšlapu jsme dostali za odměnu skvělé záběry, bez kterých by byl klip poloviční, takže to stálo za to,“ popsal s úsměvem Kříž vznik nového videa.

Natáčení probíhalo v krásném prostředí okolí Mikulova a PavlovaJihomoravském kraji. Herecké scény se pak odehrály ve mlýně poblíž Kroměříže. Domovina bude poslední singl z naší desky City In The City, kterou uzavřeme jednu etapu a otevřeme další,“ prozradil kytarista Daniel Dukovský.

Zmiňovaná deska City In The City vyšla v polovině července a těší se velkému úspěchu. Kromě Domoviny obsahuje rádiové hity jako Nádech, Mrazí nebo Křídla.

Like–It za sebou mají také nabité hudební léto. Zahráli si na několika významných českých festivalech včetně toho filmového v Karlových Varech, a předskakovali na několika koncertech kapele Chinaski. Křest alba proběhne ve středu 1. října 2021 v klubu RoxyTřebíči, která je domovskou scénou kapely. Lístky jsou už nyní v prodeji v síti TicketLive.cz.

Články, které by tě mohly zajímat