Právě vysíláme

Přinášíme ti exkluzivní premiéru! Mrkni na videoklip DEBBI feat. MARCELL – Hard To Believe

30. května 2016 16:11
Přinášíme ti exkluzivní premiéru! Mrkni na videoklip DEBBI feat. MARCELL – Hard To Believe

Debbi dává průchod umělecké svobodě: singl Hard To Believe je předzvěstí nového alba s Dušanem Neuwerthem.

Rusovláska Debbi už dávno není tou rozvernou teenagerkou, která zpívala veselé popěvky. Novým singlem Hard To Believe, který připravila ve spolupráci s Marcellem z No Distance Paradise, ji ukazuje jako vyzrálou zpěvačku, která ví, co se děje v mezinárodním popu a zároveň neztrácí svůj hudební cit. Píseň je předzvěstí třetího řadového alba, chystaného s producentem Dušanem Neuwerthem.

Když vydala v sedmnácti letech hit Touch The Sun, za který obdržela Anděla, bylo Debbi všude plno. Zpěvačka ale nic neuspěchala a místo toho, aby chrlila jednu obdobnou písničku za druhou, se rozvíjí postupně. Po debutu plném rozverných melodií před třemi lety následovalo album Love, Logic & Will, kterému dominovaly silné popové melodie, jež následně oblékla do akustického kabátu v projektu G2 Acoustic Stage. Chystané třetí album pro ni ale podle úvodní ochutnávky bude nejspíš znamenat další velký milník.

Na novince tentokrát nespolupracuje se strůjcem svých největších hitů Martinem Ledvinou, ale s Dušanem Neuwerthem, který má ve svém profesním životopise zapsaná jména jako Kryštof, Tata Bojs nebo Sunshine. A jak je patrné ze singlu Hard To Believe, společně se jim daří zachytit, co se v současnosti děje na zahraniční popové scéně a naplno využít Debbiina jedinečného zabarvení hlasu i citu pro vnímání hudby.

Skladba, kterou pro Debbi napsal a zároveň jí v ní pěvecky vypomohl Marcell, frontman No Distance Paradise, vyniká především vokální i muzikantskou přirozeností. Spojení obou hlasů i gospelový feeling dává dohromady výsledek čistý a autentický, moderním zvukem by se singl neztratil ani v zahraničí. Svěžest a umělecká svoboda, která z novinky srší, prostoupila i do doprovodného, letně pojatého klipu, který režíroval Ondřej Urbanec v produkci společnosti ManaWorld.eu.

Dnes třiadvacetiletá Debbi, jež platí za jednu z nejtalentovanějších mladých zpěvaček na české scéně, se poprvé o slovo přihlásila před sedmi lety v SuperStar. Tehdy vypadla hned v prvním semifinále, působivou coververzí Macy Gray si ale otevřela dveře k úspěšné kariéře. Kromě dvou vlastních řadových desek natočila i dva společné hity s rapperem Lipem, první z nich, nazvaný Ležím v tvé blízkosti, už brzy na YouTube dosáhne na hranici deseti milionů zhlédnutí. Novější spolupráce Štěstí z počátku letošního jara je na dosah půldruhého milionu diváků.

Nyní je jasné, že ke svému třetímu albu vykročila tou správnou nohou a fanoušci se mohou těšit na znovu úplně jinou a opět o něco zralejší Debbi.

Články, které by tě mohly zajímat