Právě vysíláme

Střípky z natáčení klipu Evropa 2 All Stars Team 2022 – Držíme Ti flek

8. listopadu 2022 16:13
Střípky z natáčení klipu Evropa 2 All Stars Team 2022 – Držíme Ti flek

Pro ty, kdo jsou zvědaví a mají rádi pohled do zákulisí natáčení hudebních klipů, vydala Evropa 2 k vlastnímu songu Behind the scenes. Jak v tomto videu, tak i v původním Evropa 2 All Stars Team 2022 – Držíme Ti flek je jasně vidět, že na originálním projektu pracovali lidé naladěni na stejnou vlnu.

O hvězdy v hudebním klipu Evropa 2 All Stars Team 2022 – Držíme Ti flek opravdu není nouze. Zahráli si zde Leoš Mareš, Patrik Hezucký, Jakub Kohák, Tomáš Zástěra, Zorka Hejdová, Pavel Cejnar, Ondra Urban, Petr Říbal, 3v1 a mnoho dalších známých tváří Evropy 2. Vedle nich se ještě objevil rapper Rytmus. Jediná z celé moderátorské party Evropy 2, která se musela z natáčení na poslední chvíli omluvit kvůli hlídaní dětí, byla Nikol Leitgeb z 3v1. Posluchači si její hlas mohou užít alespoň v audio verzi skladby, jež je dostupná ve streamovacích službách jako Spotify nebo Youradio.

Udělat natáčení na pumpě, kde mají obchod, který je zároveň cateringem, byl vynikající nápad. Kolega Patrik Hezucký to dotáhl k dokonalosti, protože si v rámci cateringu natankoval plnou nádrž,“ okomentoval se smíchem výběr lokace Leoš Mareš. A nebyl jediný, kdo toho šikovně využil. Na Ondru Urbana prozradil jeho kolega Petr Říbal, že ho ještě nikdy neviděl sníst tolik párků v rohlíku a vypít tolik kávy. Jakub Kohák ke své roli řidiče kamionu pobaveně řekl: „Kterého kluka to není dětský sen, prohánět se v pořádný káře a kupovat si každý večer jinou lehkou holku?“

Dvojice Zorka Hejdová a Tomáš Zástěra přiznala, že na jednu stranu jízda ve stylovém starém autě byla nezapomenutelným zážitkem, na druhu stranu se na dálnici přeci jenom báli. V autě neměli ani střechu, ani pásy, palubní deska nesvítila a brzdy prý taky nic moc. Naštěstí vše dobře dopadlo.

„Mám tam fantastickou scénu s Ondrou Vodným, kdy vystupujeme z retro karavanu, který je plný dýmu, a ve kterém je rozjetá party. Jak se rozrazí dveře, tak dým vystoupí z karavanu. Ten efekt se mi moc líbí,“ zavzpomínal na natáčení Pavel Cejnar. Pro zajímavost právě dvojice Pavel Cejnar a Ondra Vodný společně uváděla Summer Party Evropy 2 a Zimní Party Evropy 2, kde se s posluchači dělili o inspiraci na ideální party.

Text pro Evropa 2 All Stars Team 2022 – Držíme Ti flek byl napsán přímo na míru jednotlivým moderátorům. Pod hudbou a textem songu je podepsaná dvojice zkušených producentů David Šmídt a Jakub Lenz. Režie obou klipů se ujal moderátor Evropy 2 Randy Cøld.

 

Články, které by tě mohly zajímat