Právě vysíláme

TWENTY ONE PILOTS přijedou do Prahy se svou THE BANDITO TOUR

13. července 2018 11:07
TWENTY ONE PILOTS přijedou do Prahy se svou THE BANDITO TOUR

Držitelé ceny Grammy Twenty One Pilots se vrací do Prahy! Jejich koncert proběhne 16. února 2019 v O2 areně v rámci světového turné The Bandito Tour, na kterém představí chystané album Trench.

Twenty One Pilots do Prahy přijíždějí potřetí. První pražské vystoupení vyprodali čtvrt roku dopředu, to další bylo pro velký zájem přesunuto do prostornější Tipsport Arény. Ceny vstupenek na únorový koncert se pohybují v rozmezí 1 090 – 1 590 Kč, jejich prodej bude spuštěn v pátek 20. července v 10:00 hodin skrze síť TicketPortal.

ČTĚTE TAKÉ: TWENTY ONE PILOTS vydávají dva nové singly a oznamují evropské turné! Dorazí i do PRAHY!

Dvoučlennou kapelu z Ohia Twenty One Pilots tvoří Tyler Joseph a Josh Dun. Na svém kontě mají už čtyři alba a nyní chystají páté. To ponese název Trench a vyjde 5. října 2018. Spolu s informací o připravované novince zveřejnili Twenty One Pilots i dvě nahrávky Jumpsuit a Nico And The Niners. Ke skladbě Jumpsuit vzniklo video, které natočil dlouholetý spolupracovník kapely Andrew Donoho.

Připomeňme, že předchozí album Blurryface vyšlo v roce 2015 a celosvětově se ho prodalo přes 6,5 milionu. Obsahovalo hned několik velmi úspěšných singlů, například Stressed Out, za který skupina získala Grammy a řadu zlatých, platinových a multiplatinových certifikátů. Na YouTube má klip Stressed Out skoro 1,5 miliardy zhlédnutí a je tak 51. nejsledovanějším videem vůbec. Neméně úspěšný byl i hit Heathens ze soundtracku k filmu Sebevražedný oddíl, jenž také pokořil miliardovou hranici zhlédnutí a ve více než šedesáti zemích světa se stal číslem 1 na iTunes. Také proto je nové album Trench jedním z nejočekávanějších titulů roku 2018.

Zdroj: Brad Heaton

 

Vstupenky budou k mání přes TicketPortal

Událost na Facebooku

5 celebrit, které mají IQ skleničky vody. U některých vás to skutečně překvapí!

Články, které by tě mohly zajímat