Právě vysíláme

TWENTY ONE PILOTS vydali klip k pecce Nico And The Niners! Jak se ti líbí?

27. července 2018 11:10
TWENTY ONE PILOTS vydali klip k pecce Nico And The Niners! Jak se ti líbí?

Dvojice Twenty One Pilots publikovala video Nico And The Niners. Jedná se o jednu ze dvou nahrávek, které duo zveřejnilo před několika dny.

Trench, tak se jmenuje jedna z nejočekávanějších desek roku 2018. Twenty One Pilots ji vydají 5. října 2018 pod značkou Fueled By Ramen.

Informace o albu skupina odtajnila spolu s dvěma nahrávkami – úvodním singlem Jumpsuit a skladbou Nico And The Niners. Obě písně celkem dobře reprezentují žánrovou všežravost Twenty One Pilots. Zatímco Jumpsuit nabízí syrovější rockovou polohu kapely, Nico And The Niners dává vzpomenout třeba na úspěšný singl Ride z předešlé desky Blurryface s výraznější reggae stopou.

Jumpsuit je nejrychleji korunovaným číslem 1 v alternativním rádiovém žebříčku časopisu Billboard v této dekádě. Naposledy se za dva týdny na vrchol zmíněné hitparády dostali Green DayKnow Your Enemy, což se jim povedlo v roce 2009.

ČTĚTE TAKÉ: Nasty předal Hudební cenu Evropy 2 skupině TWENTY ONE PILOTS. Došlo i na zpěv!

Připomeňme, že Twenty One Pilots vyrazí s vydáním desky Trench na světové The Bandito Tour a v jeho rámci se 16. února 2019 podívají do pražské O2 areny. Evropa 2 je mediálním partnerem koncertu!

 

Zdroj: YouTube

10 důvodů, proč jet na Sziget

Články, které by tě mohly zajímat