Právě vysíláme

Zorka Hejdová oznámila těhotenství. S nastávající maminkou přinášíme exkluzivní rozhovor

19. října 2020 17:28
Zorka Hejdová oznámila těhotenství. S nastávající maminkou přinášíme exkluzivní rozhovor

V dnešní Odpolední show Evropy 2 moderátorka Zorka Hejdová prozradila krásné tajemství, že spolu s manželem Mírou Hejdou čekají miminko. Narodit se má začátkem dubna. Nám slavná blondýnka poskytla exkluzivní rozhovor!

Plánuješ pokračovat v moderování na Evropě 2 i po příchodu miminka, nebo se chceš plně věnovat mateřským povinnostem/radostem?

Já to zatím nechci plánovat, protože si myslím, že cokoliv si nyní naplánuji, bude v reálném životě jinak. Nicméně návrat určitě plánuji, jenom se neví, za jak dlouho. Byla bych strašně ráda, kdybych se mohla vrátit, protože rádio je moje srdeční záležitost a vím, že mi bude strašně chybět. Otázka je, za jak dlouho a jestli bude ta možnost. V mém delším plánu to určitě je.

Na Instagramu jsi velmi aktivní. Můžeme se tedy těšit i na fotky s miminkem?

To je další věc, která se na sociálních sítích vždycky hodně probírá, zda dítě zveřejňovat, nebo ne. Já myslím, že já ho budu zveřejňovat. Respektive fotky s ním, protože tam sdílím všechny možné sféry svého života a miminko k tomu bude bezpochyby patřit.

Hodně se pohybuješ ve světě módy a jsi její velká znalkyně. Přemýšlíš už nyní nad outfity pro malé a díváš se po trendech, co pro ně frčí?

Určitě, já bych právě chtěla i pomocí Instagramu nebo skrz sociální sítě přinášet inspiraci, jak se oblékat trendy i v době těhotenství. Jsem zvědavá, zda se mi to podaří. Možná to sama vzdám. Nerada bych skončila, že si koupím dvoje těhotenské legíny a v těch budu chodit čtyři měsíce. Chci objevovat tento svět kousků, které se dají nosit i v těhotenství. Takže i na to se těším, je to taková fashion výzva.

Budete chtít dopředu vědět pohlaví? S tím souvisí i další dotaz – máte už vybraná nějaká jména?

Jména už vybíráme, máme už jednoho favorita. To si ale chceme nechat určitě pro sebe. Každopádně pohlaví určitě budeme chtít znát. Nebude to překvapení, já bych to zvědavostí asi nevydržela.

Plánovali jste rodinu dopředu?

Plánovali jsme rodinu. Myslím, že to přišlo v ten správný čas, kdy jsme si to oba přáli. Oba jsme cítili, že ten čas už uzrál. Sice doba, věci kolem nás a koronaviru nejsou úplně lehké, ale načasování je pro mě úplně ideální. Já mám nyní spoustu času si to užít, odpočívat a nemusím odříkat žádné pracovní nabídky. Přišlo to přirozeně v době, kdy mám prostor k odpočinku. Myslím, že to přišlo akorát.

Přemýšlíte už rovnou nad sourozenci?

Nerada bych zůstala u jedináčka. Ráda bych měla dvě děti minimálně. Dvě až tři. Ale ještě jsem neodrodila ani to první, tak je těžké plánovat takhle do budoucna. Určitě bychom rádi pak nějakého sourozence. Teď ale prožíváme hezky první těhotenství.

Mimčo se narodí začátkem dubna. Zvažuješ porod doma, nebo dáš přednost bezpečí nemocnice?

To je jedna z mála věcí, která je naplánovaná určitě. Doma bych nikdy nerodila, nikdy bych nevystavila sebe a dítě takovému riziku. Ale ať si dělá každý co chce podle svého vědomí a svědomí. Já budu určitě rodit v Plzni, normálně v porodnici pod dohledem. Tady není čeho se bát.

Jak reagoval tvůj parťák na Evropě 2 Tomáš Zástěra, když se novinku dozvěděl?

Reakce Tomáše byla velmi vtipná, on je vyhlášený svým smyslem pro humor. Padaly tady takový věci, že kdyžtak bude dítě rodit on, že budu vysílat do poslední chvíle a různý další vtípky. Tak jsem z toho pochopila, že bude nerad, až budu odcházet, což mě zase strašně moc těší. Věřím, že budeme zase brzo vysílat spolu, jen jak to půjde.

Text: Iva Pavlousková

Články, které by tě mohly zajímat