Právě vysíláme

Zpěvačka BEBE REXHA bude moderovat předávání evropských cen MTV

24. října 2016 17:10
Zpěvačka BEBE REXHA bude moderovat předávání evropských cen MTV

Zároveň bude napjatě sledovat vlastní vyhlašování, protože je rovněž v několika kategoriích nominována. Jeden z nejsledovanějších ceremoniálů se letos uskuteční 6.11.2016 v Rotterdamu.

Bebe Rexha si kariéru pečlivě buduje. Začínala jako skladatelka, složila několik velkých hitů pro Eminema, Rihannu, Iggy Azaleu, Pitbulla nebo Selenu Gomez. Postupně se ale začala prosazovat též jako zpěvačka, ať už s vlastními nahrávkami nebo jako host ve skladbách jiných interpretů. Hitparády ovládla ve společnosti G-Eazy se singlem Me Myself And I, vypomohla Davidu Guettovi v písničce Hey Mama a aktuálně propůjčila hlas hitovce In The Name Of Love, se kterou boduje Martin Garrix. V Americe si skvěle vedla s vlastní skladbou No Broken Hearts, do které si pro změnu pozvala Nicki Minaj. A chystá další singl, s ním už by měla dobýt hitparády po celém světě…

„Moderovat ceny MTV je velká pocta,“ prohlásila zpěvačka po zveřejnění informace. „Je to vzušující, vždyť s MTV jsem vyrůstala. A sledování cen, to byl u nás vždycky takový rituál.“ Letos si slavnostní předávání vskutku užije. A kdo ví, třeba se dočká i ocenění, nominována je v kategoriích Best New a Best Push.

Články, které by tě mohly zajímat