Právě vysíláme

Zpěvačka s nejbláznivější barvou vlasů míří do Prahy! ALMA vystoupí v květnu na Global Social Awards

6. května 2019 8:45
Zpěvačka s nejbláznivější barvou vlasů míří do Prahy! ALMA vystoupí v květnu na Global Social Awards

Tuto zpěvačku rozhodně nepřehlédneš, a to nejen díky její svítivě žluté barvě vlasů, ale i díky jejímu mega talentu. V rámci předávání cen Global Social Awards vystoupí Alma 29. května se svým singlem Chasing Highs, na pódiu se kromě ní objeví i hudební star Alice Merton.

Už za několik týdnů zažije Praha největší událost social světa – udílení ocenění Global Social Awards 2019 (GLOSA). Global Social Awards poprvé v historii ocení inspirativní osobnosti z celého social světa v takovém rozsahu. Do Prahy přijede více než 40 světových influencerů, hudebních hvězd i osobností spjatých s digitálními platformami a sociálními sítěmi. Mezi umělci, kteří akci podpoří, bude právě i finská zpěvačka Alma, která vystoupí se svým hitem Chasing Highs. Alma má na svém kontě spolupráci s Martinem Solveigem, Duou Lipa, Felixem Jaehnem či Charlie XCX a její kariéra stoupá strmě vzhůru. Fanoušci se mohou těšit na velkolepou show.

Global Social Awards

Pro fanoušky i odborníky je připraven bohatý třídenní program od Meet&Greet, přes GLOSA Talks konferenci, až po samotný hvězdný galavečer. Moderátorkou večera bude česká supermodelka Karolína Kurková, která si svým půvabem získala uznání po celém světě. Vstupenky na pre-párty a setkání s influencery nebo na galavečer jsou k dostání na GoOut.cz a Ticketmaster.

Články, které by tě mohly zajímat