Právě vysíláme

„Být matkou je ta nejlepší práce, kterou jsem kdy měla,“ říká Sophie Turner

16. března 2021 11:10
„Být matkou je ta nejlepší práce, kterou jsem kdy měla,“ říká Sophie Turner

V červenci to bude rok, co hvězda Hry o trůny Sophie Turner přivítala na světě dceru Willu. A jak je znát z jejích instagramových vyjádření, mateřství si opravdu užívá. „Být matkou je ta nejlepší práce, kterou jsem kdy měla,“ nechala se slyšet před pár dny.

Sophie Turner je matkou už téměř rok. Ačkoliv žije již několik let ve Spojených státech amerických, narodila se ve Velké Británii, a proto dodržuje i tamní data svátků. 14. března tak oslavila svůj první Den matek.

„Jsem vděčná za dvě největší lásky mého života, díky kterým jsem se stala mámou. Joe a naše krásná holčička. Být matkou je ta nejlepší práce, kterou jsem kdy měla,“ rozněžnila se herečka na svém Instagramu.

Právě na něm Turner stejně jako její manžel Jonas v poslední době čím dál častěji sdílejí fotografie herečky z těhotenství. Hvězda Hry o trůny se dokonce před pár měsíci vyjádřila k porušování koronavirových opatření. „Pokud jsem na sobě mohla mít roušku, když jsem rodila, vy si ji můžete nandat ve Walmartu,“ rozhořčila se.

Zdroj: JustJured, Instagram

Články, které by tě mohly zajímat