Právě vysíláme

Fanoušci v ČÍNĚ mají zvláštní stížnost na chystanou MARVELOVKU. Co jim vadí?

19. srpna 2019 10:10
Fanoušci v ČÍNĚ mají zvláštní stížnost na chystanou MARVELOVKU. Co jim vadí?

Snímek Shang-Chi bude prvním filmem v Marvel Cinematic Universe s asijským hercem v hlavní roli. Měl by pojednávat o jednom z nejsilnějších marveláckých bojovníků a jeho celý název bude Shang-Chi And The Legend Of The Rings.

Mnozí logicky předpokládali, že fanoušci v Číně budou z takového projektu nadšení. Snímek by měl být o kořenech asijské kultury a celkově by mělo jít pro místní fanoušky o svátek. Ale opak je pravdou. Nejprve čínští fanoušci měli problém s postavou otce hlavního hrdiny, která prý zobrazuje klasické negativní stereotypy o Asiatech. Posléze se situace uklidnila, jelikož se objevily zprávy, že postava ve filmu zřejmě nebude.

Příliš škaredý herec

Teď však čínští fandové přišli s opravdu absurdní výtkou. Podle nich je totiž představitel hlavní role, herec Simu Liu na tuto roli příliš škaredý. Kanál Asian Boss dokonce nechal čínské ženy hodnotit to, jak herec vypadá na stupnici 1 až 10.

Herec to však bere s nadhledem. Doufejme, že tato výtka na obsazení nic nezmění a za nos se posléze chytnou i ti, kteří přišli s touhle nemístnou a povrchní kritikou.

Premiéry filmu bychom se měli dočkat 12. února 2021.

Simu Liu

 

Zdroj: Facebook, YouTube, Nextshark

Články, které by tě mohly zajímat