Právě vysíláme

Hvězda seriálu Dr. House tajně zrušila zásnuby

16. listopadu 2020 14:10
Hvězda seriálu Dr. House tajně zrušila zásnuby

Herečka Olivia Wilde a Jason Sudeikis šokovali fanoušky rozchodem. Podle časopisu People k rozchodu došlo už začátkem roku a podařilo se jim ho ututlat. Nyní jdou každý svou cestou.

Olivia, která zazářila v seriálu Dr. House, tajně zrušila zásnuby s Jasonem, hvězdou komedií Šéfové na zabití nebo Millerovi na tripu. Podle People byl rozchod přátelský a přešli do skvělé rutiny společného rodičovství. Děti jsou prioritou a srdcem rodinného vztahu.

Wilde a Sudeikis společně vychovávají šestiletého syna Otise Alexandra a čtyřletou dceru Daisy Josephine. Pár se poprvé začal setkávat v listopadu 2011 a Sudeikis požádal Olivii o ruku krátce po prázdninách v roce 2012.

Hvězdný rozchod byl velkým překvapením, speciálně poté, co Sudeikis v srpnu svěřil o detailech jejich prvního polibku v rozhovoru pro Access Hollywood„Prostě mi přišlo, že v momentě, kdy ji políbím, už nikdy nebudu chtít líbat nikoho jiného. Takže jsem s tím byl hodně opatrný.“ Sudeikis prozradil, že s první pusou otálel měsíc.

 

Zdroj uvedl, že „začátek konce“ nastal, když se pár přestěhoval ze svého brooklynského domova a na konci loňského roku se přestěhoval do Los Angeles.

Zdroj: People

Články, které by tě mohly zajímat