Právě vysíláme

Ivana Gottová má koronavirus: Premiéra dokumentu Karel se odkládá

24. září 2020 8:10
Ivana Gottová má koronavirus: Premiéra dokumentu Karel se odkládá

Pandemie koronaviru poznamenala nejednu událost. Nyní postihla i slavnostní premiéru dokumentárního filmu Karel, která se odkládá, protože je Ivana Gottová nakažena koronavirem.

Ivana Gottová má od dnešního rána, tj. 23. září, potvrzen pozitivní test na Covid-19. Proto se bohužel nemůže zúčastnit novinářské projekce a tiskové konference, která je plánována na 30. září. Protože chce být Ivana Gottová ohleduplná k ostatním a neriskovat přenos viru na kohokoliv dalšího, slavnostní premiéra filmu se z 1. října odkládá na 14. října. V polovině října už bude celá rodina připravena film o Karlu Gottovi oficiálně představit a do kin slavnostně uvést,“ uvedla tisková mluvčí Aneta Stolzová z Karel Gott Agency.

Navzdory koronaviru film vstoupí do českých a slovenských kin dle plánu, tedy 15. října, ujistila fanoušky na oficiálních stránkách Karla Gotta vdova Ivana.„Milí příznivci, vím, že se na film Karel moc těšíte, a cítím, že obzvlášť v této složité době by vás náš film mohl povzbudit a inspirovat, protože je plný nejen obrovské energie a radosti z hudby, ale i silných emocí, vůle, statečnosti a smíření,“ napsala Gottová. „Můj manžel byl vždy poslem dobrých zpráv, nechť je proto i uvedení filmu Karel na plátna v této době plné nejistot nadějí, že bude zase lépe. Jsem přesvědčená, že takto by si to náš Karel přál,“ dodala.

Pocta Karlu Gottovi odložena

Pořadatelé koncertů Pocta Karlu Gottovi v pražské O2 areně se z důvodu nejistého vývoje situace ohledně šířícího se onemocnění koronaviru rozhodli přesunout oba plánované termíny na červen příštího roku. „Velmi nás toto rozhodnutí mrzí, jelikož víme, jak se příznivci mého manžela na tyto prosincové koncerty těšili a s jakou rychlostí byly vstupenky vyprodány. Protože nám jde především o zdraví nás všech, usoudili jsme, že přesunutí termínů bude přeci jen bezpečnější,“ vysvětluje za agenturu Karel Gott Agency Ivana Gottová. Plánovaný koncert na 15. prosince 2020 se přesouvá na nový termín 5. června 2021 a druhý koncert ze 16. prosince 2020 bude až 6. června 2021.

Zdroj: Karel Gott Agency, Instagram

Články, které by tě mohly zajímat