Právě vysíláme

ORLANDO BLOOM v slzách! Potvrdil, že jeho milovaný pes zemřel

22. července 2020 12:10
ORLANDO BLOOM v slzách! Potvrdil, že jeho milovaný pes zemřel

Hollywoodský herec Orlando Bloom truchlí nad ztrátou jeho milovaného pudla Mighty. Dnes informoval své fanoušky na Instagramu. Psímu parťákovi vzdal hold a nechal si jeho jméno vytetovat na hruď.

Herec o pomoc hojně žádal na Instagramu, kde má přes 4,1 milionu sledujících. „Hledá se Mighty. Pudl. Naposledy viděn 14. července v 19:00 hodin na adrese… Odměna: 5 000 dolarů,“ stálo na plakátu, který v posledních dnech v celém Malibu vylepoval Orlando Bloom se svou snoubenkou Katy Perry. Odměna za nalezení psího miláčka, činila v přepočtu zhruba 117 tisíc korun. Peněžní odměna bohužel v prominentním Malibu nezabrala.

 

Zlomený Orlando informoval své fanoušky, že našel obojek svého psa po velkém sedmidenním pátrání, do kterého zapojil i dva stopovací psy. Mighty je teď na druhé straně. Po 7 dnech hledání od východu do západu slunce, dnes, 7. den, jsme našli jeho obojek… Plakal jsem tento týden více, než jsem si myslel, že je možné, což bylo velmi očistné a uzdravující… Nenechal jsem kámen na kameni, plazil se skrz všechny díry, pod silnicemi, prohledal jsem každý dvorek a potok,“ vylíčil Orlando, jak usilovně po svém psím společníkovi pátral.

Navždy v srdci!

„Cítím se tak vděčný, že jsem se od svého malého kamaráda naučil, že láska je věčná a jaký je skutečný význam oddanosti. Jsem si jistý, že se na mě shora díval, jak pískám na každém dvorku a věděl, že dělám vše, co můžu, abych respektovat naše pouto. Byl víc než společník. Určitě to bylo spojení duší.  Omlouvám se. Miluji tě. Děkuji. RIP, můj Mighty, můj malý kamaráde,“ uvedl ve své poctě Orlando a poděkoval sousedům za to, že ho nechali hledat i v jejich zahradách.

Hvězda Pána prstenů vzdal hold svému zesnulému psímu kamarádovi a nechal si jeho jméno vytetovat na hruď.

Zdroj: Instagram, Daily Mail, Blesk

Články, které by tě mohly zajímat