Právě vysíláme

Podle jedné z hereček má vzniknout regulérní páté pokračování American Pie

7. dubna 2021 15:10
Podle jedné z hereček má vzniknout regulérní páté pokračování American Pie

Herečka Tara Reid, která v sérii Prci, prci, prcičky ztvárnila Kevinovu přítelkyni z prvního filmu (posléze se pak objevila ve dvojce a ještě jednom dílu), tvrdí, že má vzniknout regulérní páté pokračování. A podle jejího vyjádření se opravdu máme na co těšit.

Sága v Česku známá jako Prci, prci, prcičky odstartovala v roce 1999 a měla obrovský úspěch. Posléze vznikly do roku 2003 ještě další dva díly a v roce 2012 se pak konal velký comeback s názvem Školní sraz. I ten se mohl těšit z nadšených diváckých reakcí a i podle kritiků vznikl skvělý díl, který původní sérii rozhodně nedělá ostudu.

Od té doby se neobjevilo žádné další regulérní pokračování, pokud nevezmeme v potaz American Pie Presents: Girls‘ Rules a další nepovedené pokusy. Ale to by se nyní mělo změnit.

„Nemůžu vám říct, kdy, protože opravdu nevím kdy – musíme dát dohromady všechny herce a sladit harmonogram nás všech. Ale řeknu to takhle: Existuje scénář,“ prozradila Tara Reid, herečka, která v kultovní sérii ztvárnila Vicky.

Scénář patří podle herečky k těm nejlepším, které v rámci série byly. Pokud by tak pokračování Prci, prci, prciček skutečně vzniklo, máme se jistě na co těšit!

Zdroj:  Entertainment Tonight

Články, které by tě mohly zajímat